Стало відомо, коли депутати голосуватимуть за відставку міністрів Криклія, Петрашка і Степанова – включення

Стало відомо, коли депутати голосуватимуть за відставку міністрів Криклія, Петрашка і Степанова – включення
Верховна Рада
5 канал / Час. Підсумки тижня

Депутати перед голосуванням планують заслухати звіти міністрів про те, що зробили, а що ні

Щонайменше одне позачергове засідання проведуть народні депутати цього тижня. На порядку денному – кадрові питання, розглядатимуть відставку трьох міністрів.

Із речами на вихід. Уже завтра, 18 травня, ВР на позачерговому засіданні розгляне відставку одразу трьох урядовців: міністра економіки Ігоря Петрашка, міністра інфраструктури Владислава Криклія, міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Про це під час Погоджувальної ради повідомив голова парламенту Дмитро Разумков.

Петрашко і Криклій із власної ініціативи написали заяву про звільнення, а от Степанов навіть на прохання президента цього не зробив – подання про його звільнення виніс прем’єр Денис Шмигаль.

Депутати перед голосуванням планують заслухати звіти міністрів про те, що зробили, а що ні.

Нагадаємо, НАБУ перевіряє, чи були зловживання під час закупівель китайської вакцини Sinovac Biotech. Профільний міністр Максим Степанов вважає, що підозри правоохоронців безпідставні, а їхні дії можуть зірвати вакцинацію і підштовхнути Україну до закупки російської вакцини.

У НАБУ відповіли на закиди Степанова про можливий зрив вакцинації, заявивши, що розслідування не може стати перепоною для щеплень в Україні.

 

Читайте також:  Под Сватово ВСУ ликвидировали более 500 мобилизованных россиян, командование сбежало (ВИДЕО)

Leave a Reply