Ставки на кіберспорт. Посібник для початківців 2022 року

0

Якщо ви хочете спробувати ставки на кіберспорт які можна зробити за посиланням https://gg204.bet/uk-ua/, але не знаєте, з чого почати, не хвилюйтеся. Ми підготували посібник, який допоможе вам швидко почати.

Що таке ставки на кіберспорт?

Останніми роками кіберспорт стає все більш популярним і тепер може зрівнятися з традиційними видами спорту з точки зору аудиторії, спонсорів, інфраструктури та майже всього іншого. Як наслідок, ставки на кіберспорт також зростають, і значна кількість гравців роблять це основним фокусом своїх ігор.

Концепція кіберспорту схожа на звичайні види спорту. У вас є команди або окремі особи, які змагаються між собою в різних відеоіграх у жорсткому конкурентному середовищі. Як наслідок, ставки на кіберспорт і спортивні ставки також мають багато спільного.

Ви робите ставки на різні кіберспортивні події так само, як і на звичайні види спорту. Наприклад, ви можете робити ставки на те, хто виграє певний турнір, переможців матчів і багато іншого. Відмінності можна знайти в основному на ринках ставок, які залежать від категорії відеоігор, на які ви хочете зробити ставку. Але про це пізніше.

Чи законні ставки на кіберспорт?

Більшість людей задається питанням: чи можна робити ставки на кіберспорт? Ви будете раді дізнатися, що відповідь ствердна: ставки на кіберспорт абсолютно законні.

Регулювання ставок на кіберспорт може відрізнятися залежно від регіону. Тим не менш, у більшості країн немає жодних юридичних перешкод, які б заважали вам займатися такою діяльністю. Але, звісно, ​​якщо у вашій країні заборонені азартні ігри або є заборона на ставки на спорт, ви не зможете робити ставки на кіберспорт.

В Україні узаконили ставки на спорт, також дозволяють букмекерам додавати кіберспорт до своїх пропозицій. Основне правило полягає в тому, що якщо букмекерська компанія, яка працює легально з лецензією КРАІЛ, має кіберспортивну подію як частину своєї пропозиції, ви можете сміливо робити на неї ставку.

Де можна робити ставки на кіберспорт?

Як згадувалося раніше, ставки на кіберспорт стають досить популярними, і традиційні букмекерські заклади не залишають поза увагою цю тенденцію. Тепер ви побачите, що кіберспортивні події пропонують майже всі великі оператори. Однак, оскільки в їх пропозиції все ще домінують такі види спорту, як футбол, баскетбол і бокс, у них не так багато варіантів ставок на кіберспорт. Ви побачите, що ринки ставок досить скромні і зазвичай включають кілька основних, як-от пряма ставка.

Читайте також:  Відпочинок в Карпатах. Готель Озеро Віта

Більшість учасників ставок на кіберспорт вважають за краще робити свої ставки в спеціалізованих операторів ставок на кіберспорт. На щастя, їх багато, і вони працюють здебільшого так само, як і традиційні спортивні букмекерські контори. Коефіцієнти встановлюються однаково, і ви маєте всі функції, такі як прямі трансляції, виведення грошей тощо. Крім того, багато з них пропонують вітальні бонуси для нових гравців і включають спортивні заходи, тож ви не пропустите цього.

Які найпопулярніші кіберспортивні ігри?

Якщо у відеогру можна грати змагально, то вона належить до групи кіберспортивних ігор. Однак не всі кіберспортивні ігри підходять для ставок на кіберспорт. Деякі з них можуть бути менш популярними через їх основні поняття. Інших можна не помітити, оскільки вони не мають великої аудиторії.

Найпопулярнішими кіберспортивними іграми на даний момент є шутери від першої особи, багатокористувацькі бойові онлайн-арени (MOBA) і спортивні відеоігри. Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) є кращим вибором для гравців, коли справа доходить до шутерів від першої особи. Ігри MOBA, які приваблюють багато ставок, включають League of Legends (LOL) і DOTA 2 . Спортивні відеоігри включають такі фаворити, як FIFA, NBA2K і Madden NFL.

У кіберспорті також є багато різних подій, на які гравці можуть робити ставки. У багатьох відеоіграх цілий рік проводяться турніри та ліги, а також є чемпіонати для основних титулів. Найпопулярнішою подією CS:GO для ставок на кіберспорт є Counter-Strike: Global Offensive Major Championships, який організовує розробник гри Valve. У LOL є Чемпіонат світу з гри League of Legends, а найважливішою подією DOTA 2 є The International.

Як робити ставки на кіберспорт?

Те, що вас, напевно, найбільше цікавить, це те, як робити ставки на кіберспорт. Ну, процес досить простий. Спочатку вам потрібно відвідати свого оператора ставок на кіберспорт і вибрати подію, на яку ви хочете зробити ставку. Після цього все, що залишилося, це вибрати ринок ставок, встановити ставку та дочекатися закінчення події.

Тепер давайте перевіримо різні типи ринків у ставках на кіберспорт.

Аутрайт Ставка

Це одна з найпоширеніших ставок в кіберспорті. Оскільки більшість кіберспортивних подій проводяться в рамках турнірів або змагань, ви робите ставку на команду (або окрему особу), яка виграє все. Цікаво те, що ви можете зробити пряму ставку до початку турніру, а також під час турніру. Потім, звісно, ​​коефіцієнти змінюються для кожного учасника, який залишився, залежно від його результатів.

Читайте також:  Як живе родина, яку скалічила теща Притули

Якщо змагання з кіберспорту проводяться в групах, більшість операторів також нададуть вам можливість зробити ставку на переможців кожної групи.

Наприклад, у The International 2021 було дві групи. Тож ви можете зробити ставку на те, що Invictus Gaming виграє групу A (що вони й зробили), або побитися на те, що вони виграють турнір (що вони також зробили).

Ставка на переможця матчу

Це найпростіша ставка, яку ви можете зробити. Ви робите ставку на переможця певного матчу. Однак, якщо в деяких подіях є ймовірність нічиєї, ви також можете зробити ставку на це.

Ставка на рахунок

Ця категорія ставок обертається навколо рахунку матчу. Ви можете зробити ставку на правильний рахунок, чи буде він більше або менше певного числа, скільки балів отримає кожен учасник і багато іншого.

Ставка на гандикап

Якщо ви впевнені, що подія буде односторонньою, ви можете зробити ставку на гандикап, щоб збільшити свої шанси.

Наприклад, ви впевнені, що FaZe Clan знищить ENCE у своєму матчі CS: GO ESL Pro League. Тому ви робите ставку з гандикапом раунду -3,5 на FaZe Clan. Це означає, що для того, щоб ваша ставка була виграшною, FaZe Clan має як виграти, так і зробити це з принаймні чотирма раундами переваги.

Спеціальна ставка

Існує ряд спеціальних ставок, які можна зробити на певні досягнення або цілі в кіберспортивних подіях. Наприклад, у матчах, які включають усунення суперників, ви можете зробити ставку на команду чи гравця, які виб’ють першим. Інші спеціальні ставки можуть включати ставки на кількість раундів, переможців окремих карт, загальну кількість вбивств і багато іншого.

Пропозиція Ставка

Ставка на пропозицію або ставку на опору – це ставка на те, чи відбудеться якась подія під час конкретного матчу. Коефіцієнти цих ставок встановлюються на основі ймовірності події. Вони надзвичайно популярні в традиційних видах спорту, оскільки роблять подію захоплюючою до самого кінця, незалежно від результату. Тож не дивно, що ми бачимо їх також у ставках на кіберспорт. Ставки на реквізит в кіберспорті можуть включати різні події під час матчу та можуть змінюватися залежно від відеоігри.

Читайте також:  Tesla предлагает 3 года наддува для Model S и Model X в США — и немного повышает цены

Поради щодо ставок на кіберспорт

Ми розповіли, як робити ставки в кіберспорті. Тепер настав час поділитися порадами щодо ставок на кіберспорт , які допоможуть вам краще почати.

Проведіть дослідження

Найважливіше – провести дослідження, перш ніж почати робити ставки на кіберспорт. Навіть якщо ви знайомі з певною відеоігрою, ви можете бути не в курсі того, що стосується домінуючих гравців і команд. Дізнайтеся, хто вони, які карти віддають перевагу, їхні слабкі місця та все інше між ними. Крім того, виділіть час, щоб глибше зануритися в механізми гри, щоб отримати більше інформації про важливі елементи, які впливають на результат кожного матчу.

Таким чином вам буде зручніше і матимете набагато більше шансів на успіх.

Зосередьтеся на великих подіях

Великі події є більш захоплюючими та пропонують більше ринків на вибір. Крім того, ви знаєте, що кожен буде на вершині своєї гри, що полегшить прийняття рішень щодо ставок. Нарешті, запас несподіванки набагато менш ймовірний.

Робіть менші ставки, щоб почати

Якщо ви новачок, найкращий спосіб – робити менші ставки на початку. Хоча ваші виграші не будуть вражаючими, ваші втрати також будуть обмеженими. Ви дасте собі шанс отримати хист до цього типу ставок, і ви зможете поступово збільшувати свої ставки.

Виберіть правильного оператора ставок на кіберспорт

Також важливо вибрати місце, де ви будете робити ставки на кіберспорт. Переконайтеся, що ви користуєтеся авторитетним оператором із успішною історією ведення бізнесу. Крім того, виберіть той, який пропонує події та ринки, які вас цікавлять.

Залишити відповідь