Тепер треба перевіряти десятки людей. Клініка Eurolab приховала позитивні тести на коронавірус

0

Приватна клініка Eurolab відомого бізнесмена Андрія Пальчевського приховала від санітарних служб інформацію щонайменше про 4 позитивні результати тестів на коронавірус.

Як повідомляють джерела у правоохоронних органах, їх здали четверо українців після нещодавних відвідин Куршевеля.

За даними нашого співрозмовника, станом на 23 березня троє з чотирьох пацієнтів перебувають у реанімаційному відділенні Олександрівської лікарні, їхня життєдіяльність підтримується апаратами штучного дихання.

“Формально, тести відправили на повторне дослідження до Німеччини, і вони там дали очікувано позитивний результат. Щоправда, німці відправили відповідь не лише до Eurolab, але й санітарним службам нашої держави. Тому тепер до Пальчевського багато запитань, адже ці всі селебрітіс, вони публічні і не бідні люди, у них охоронці, водії, прислуга, діти, і поки Eurolab протягом 4-х днів приховував дані тестів, чимало людей заражалися. Тепер треба перевіряти десятки людей”, – зазначили співрозмовники.

Раніше ЗМІ вже повідомляли що Клініка Євролаб Андрія Пальчевського приховує інформацію про хворих на коронавірус: прокуратура почала слідство опубліковані документи.

Також аніше приватна клініка Eurolab заявила, що має в наявності експрестести для виявлення коронавірусу COVID-19. Вони виявилися дуже дорогими та фальшивими, що вкрай обурило українців.

Представники Всеукраїнської асоціації пенсионерів заявили що Лаборатория Євролаб мародерствує в Украинї.

Також в ЗМІ з’явили, що клініка Пальчевського Eurolab приховала інформацію про коронавірус в екс-дівчини Богдана

 

Читайте також:  У Андрія Пальчевського (власника Євролаб) СБУ знайшла докази фінансування спецслужбами Росії

Залишити відповідь