Тепловий насос для опалення будинку: особливості, переваги та недоліки

0

Теплий будинок взимку – це мета кожного господаря. Сьогодні є багатий вибір варіантів для обігріву свого дому, а тому можна вибрати найбільш зручний та вигідний спосіб для створення комфортних температурних умов в кімнатах. Одним з таких варіантів є тепловий насос.

Особливості опалення будинку тепловим насосом

Тепловий насосТеплові насоси тільки набирають популярності в Україні, а ось в Європі та США використовуються вже досить давно. Тепловий насос для опалення будинку є досить вигідним. Це обладнання забирає теплову низько потенційну енергію з довкілля, потім перетворює її на високо потенційну, достатню для обігріву кімнат у будинку. Джерелами низько потенційної енергії можуть бути повітря, вода та земля. В Україні найбільш популярними є повітряні теплонасосні установки з декількох причин:

  • Підходять для опалення будинку з невеликою прибудинковою ділянкою, квартир, офісних будівель та інших в межах міста. Це пов’язане з тим, що для їх монтажу не потрібні буріння свердловин або наявність водойми.
  • Повітряні установки представлені 2 видами: «повітря-вода» та «повітря-повітря». Завдяки чому можна вибрати найбільш підходящу модель. Наприклад, в квартирах краще підійдуть системи типу «повітря-повітря», оскільки виконати монтаж теплої підлоги водяного типу не завжди є можливим.
  • Вартість системи. Наприклад, в магазині кліматичної техніки «Рівне-кондиціонер» ціна на повітряні теплові насоси є найнижчою, у порівнянні з іншими видами теплових насосів.

Переваги та недоліки теплових насосів

Для того щоб зрозуміти чи необхідно купити теплові насоси, варто розібратись, які в них є переваги та недоліки. До позитивних сторін цієї системи опалення відносяться:

  • Економічність. Тепловий насос виробляє в 3 рази більше тепла, ніж електричний котел (за одну одиницю струму).
  • Універсальність. Може виконувати не тільки функцію опалення, а й нагріває воду та влітку може використовуватись для кондиціонування кімнат.
  • Надійність. Обладнання може працювати понад 20 років без необхідності проведення ремонту.
  • Безпека. Для роботи системи не потрібно використовувати паливо чи пожежонебезпечні речовини.
Читайте також:  Правові аспекти замовлення дипломної роботи: Розуміння ризиків та відповідальності

Серед недоліків можна виділити вартість. Найбільш витратними вважаються геотермальні теплонасосні установки, адже окрім вартості самого насосу, необхідно витратити чималу суму на її встановлення в будинку (висока ціна монтажних робіт зумовлена високою вартістю бурильних робіт). Також варто враховувати, що найбільш ефективним тепловий насос є з низькотемпературними системами опалення, такими як теплі підлоги, фанкойли та радіатори.

Купити тепловий насос в «Рівне-кондиціонер»

Компанія «Рівне-кондиціонер» займається реалізацією кліматичного обладнання. Ми пропонуємо широкий вибір теплових насосів. Наші консультанти допоможуть Вам вибрати оптимальний варіант для Вашого будинку та спроектувати монтаж. В нашому магазині наявні теплові насоси виробництва Cooper&Hunter, які є популярними серед українців.

Вибрати, замовити та укласти договір про технічне обслуговування установки можна в нашому магазині, або в телефонному режимі, чи відвідавши наш офіційний сайт. Всі деталі, які Вас цікавлять, можна обговорити з нашими менеджерами, набравши номер, вказаний на сайті.

Залишити відповідь