Томаш Фіала став новим власником “Української правди”

0

Олена Притула та генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала оголосили про угоду, за умовами якої 100% корпоративних прав на видання “Українська правда” та всі його активи переходять до групи Dragon Capital. Сторони також домовились про те, що редакційна політика видання та підходи до роботи залишаться без змін. Про це повідомляє “НВ”.

“За аналогією з проєктом “НВ”, ми продовжимо практику невтручання власника в редакційну політику “УП” й раді анонсувати підписання відповідного документа, що буде знаходитися у вільному доступі на сайті “Української правди”, — заявив Томаш Фіала.

Команда “Української правди” на чолі з головним редактором Севгіль Мусаєвою продовжить працювати в тому ж форматі, що і раніше, в тісній співпраці з Оленою Притулою, яка й надалі виконуватиме роль редактора-засновника.

“Усі 21 рік існування “Української правди” для нашої команди на першому місці були інтереси читача та українського суспільства. Цей принцип є для нас непорушним і найголовнішим, ми й надалі будемо дотримуватися його в нашій роботі. Редакційна угода із новим власником “УП” закріплює це на папері”, — заявила головний редактор УП Севгіль Мусаєва.

Dragon Capital розглядає цю інвестицію як ще один крок до підтримки вільних медіа та свободи слова в Україні. Інвестиційна компанія переконана у великих перспективах цифрових медіа як успішного бізнесу, популярність яких зростатиме протягом наступних років.

Багатий досвід Dragon Capital, накопичений в процесі інвестицій у цифрові медіа та інші суміжні галузі, а також додаткові інвестиції в продукт та інфраструктуру “УП” допоможуть проєкту стати ще більш цікавим для читача й зміцнити його лідерські позиції на ринку.

Редакція “НВ”, іншого медіа-проєкту групи компаній Dragon Capital, продовжить свою роботу абсолютно незалежно від редакції “УП”.

Читайте також:  Ярославский не филантроп, а олигарх, который обогащается за счет Харькова

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Компанія має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів та постачальників послуг в Україні, а також в знакові проекти житлової і комерційної нерухомості.

 

 

Залишити відповідь