ТОП-5 найкращих застосунків для дитячих смартгодинників

0

Усе більша частка смартгодинників купується для того, щоб спростити батькам можливість відстежування поточного місцеперебування дітей. Це дозволяє менше непокоїтися про своїх чад.

Років із 20 тому про таке можна було лише мріяти. Але сам по собі смартгодинник має обмежений функціонал, який можна суттєво розширити за допомогою спеціалізованих застосунків. Розглянемо деякі з них.

Elari SafeFamily

Наявність у годиннику GPS‑датчика дозволяє відстежувати місцеперебування дитини з точністю до кількох метрів. Додаток можна налаштувати таким чином, щоб отримувати дані про поточні координати з певною періодичністю, тобто вибрати компромісне рішення між економією заряду акумулятора та постійним доступом до актуальної інформації.

За допомогою Elari SafeFamily можна встановлювати межі на карті, які дозволять миттєво отримати сповіщення, коли дитина їх перетинає. Є можливість отримувати сигнал SOS, якщо малечі буде загрожувати будь-яка небезпека. При цьому будуть передані координати дитини, і буде чутно все, що відбувається в радіусі дії мікрофона смартгодинника.

Find My Kids

Ще один популярний застосунок для дитячих смартгодинників. Дозволяє налаштувати отримання повідомлень залежно від встановлених геолокаційних міток: наприклад, коли дитина вийшла з дому, прийшла до школи, крамниці чи спортивного закладу.

Додаток дозволяє контролювати рівень заряду батареї та сповіщати батьків, коли він критично низький. Крім того, Find My Kids відстежує, які інші застосунки та коли запускала дитина на годиннику. Є можливість слухати, що відбувається навколо дитячого пристрою.

Step by Step

Цей застосунок має інтерактивну карту, а дані про місцеперебування фіксуються, щоб була можливість подивитися, де побувала дитина в певний проміжок часу. Додаток «розуміє» будь-який смартгодинник, оснащений GPS‑трекером.

Step by Step уміє дистанційно активувати мікрофон смартгодинника, є можливість використання кнопки SOS.

Читайте також:  Что такое контактные линзы?

SeTracker

Крім базової функції відстежування геолокації дитини цей додаток також може надавати доступ до мікрофона, має власний телефонний довідник і може блокувати дзвінки, якщо вони здійснені з номерів, відсутніх у довіднику.

Є можливість налаштувати частоту оновлення геолокації (у найбільш економному режимі це 60 хвилин).

Ще однією корисною функцією є можливість відправки повідомлень на батьківський смартфон у випадку критичного зменшення заряду акумулятора чи коли годинник знятий із руки дитини.

KidControl

Особливістю цього додатку є можливість двостороннього зв’язку з батьківським гаджетом. Тобто KidControl не тільки відправляє поточні координати та відстежує маршрути переміщення дитини, але й дозволяє батькам передавати свої координати. Це корисно, якщо ви хочете зустріти дитину десь дорогою додому.

Є можливість відслідковування конкретних зон, при вході чи виході з яких будуть відправлятися сповіщення на батьківський гаджет. Присутня й кнопка SOS, є функція пошуку загубленого чи залишеного смартгодинника за сигналом від GPS‑модуля.

Залишити відповідь