У чому особливість купівлі електротоварів в інтернеті?

0

Ще 10-15 років тому основна кількість покупок електрики відбувалася на ринку чи роздрібних магазинах. Покупці, розуміючи наповненість товарної ніші низькоякісними виробами, прагнули особисто оглянути, випробувати функції, щоб упевнитись у належній якості. З появою великих інтернет-магазинів ситуація змінилася. Люди почали довіряти онлайн-покупкам, оскільки більшість таких компаній у прагненні випередити конкурентів пропонували справді дуже якісні товари з гарною вартістю. Сучасні інтернет-магазини електрики в Україні також виборюють увагу покупців, проте тепер високої якості товарів недостатньо. Зараз компанії пропонують максимально великий асортимент, створюють вигідні для клієнтів умови придбання, приймають оплату різними способами та організують доставку різними транспортними компаніями, іноді навіть безкоштовно.

Різниця між роздрібним та онлайн-магазином електрики

Електротовари в онлайн-магазині з гарною репутацією та тривалою присутністю на ринку зазвичай представлені розширеним асортиментом. Таку різноманітність марок та моделей фізично не можуть запропонувати роздрібні магазини. Виняток — будівельні гіпермаркети. Однак у них придбати багато пристроїв можна лише на замовлення. Онлайн-магазини намагаються підтримувати наявність усіх товарних позицій, щоб не змушувати покупців довго чекати, адже це позначається на загальному рівні сервісу.

Другою важливою відмінністю є ціна продукції:

  • У роздрібному спеціалізованому магазині електрики вартість товарів включає: оптову ціну, комісійні магазини, оренду приміщення чи оплату комунальних послуг, оплату праці персоналу тощо. В результаті націнка сягає 300-500%.
  • Хороший інтернет-магазин реалізує електротовари безпосередньо від виробника. Це означає, що у ціну не закладаються комісійні збори посередників. Крім того, немає потреби утримувати великий штат персоналу — достатньо кількох компетентних менеджерів та працівників складу. Також не потрібно орендувати приміщення для роздрібної торгівлі, а отже, у вартість товару не закладається плата за це. Відсутні в ціні інші складні збори. В результаті електротовари обходяться набагато дешевше.
Читайте також:  Александр Слобоженко о цене и секретах успеха арбитражников

В інтернет-магазині електрики набагато частіше оновлюються акції, пропонують більше знижок. Потрібний товар можна придбати набагато вигідніше. За бажанням можна підписатися на розсилку від магазину, щоб відстежувати появу акційних пропозицій на товари, що цікавлять.

Відмінність роздрібного магазину від онлайн-вітрини стосується консультантів. Як правило, у звичайному закладі співробітники знайомі лише з поточним асортиментом, а для грамотного підбору не завжди вистачає компетентності. В онлайн-магазинах консультанти мають глобальніші знання, вміють підбирати товари з урахуванням їх технічної сумісності. Вони добре орієнтуються в сучасних тенденціях на ринку, знають про новинки і можуть докладно розповісти про товар, що вас цікавить. Крім того, менеджери вирішують питання з оплатою, виконанням замовлення, гарантійними зобов’язаннями виробника. Завдяки цьому покупцю набагато комфортніше, адже він отримує кваліфіковану допомогу безкоштовно.

Чому не варто боятись покупки електротоварів в онлайн-магазині?

Покупці, які купують електротовари, як і більшість інших виробів, захищені:

  • Якщо вам не підійшла продукція з будь-якої причини, ви можете повернути її протягом 7 днів без будь-яких труднощів. Продавець поверне ваші гроші. Це регламентується на законодавчому рівні.
  • Усі платежі відбуваються захищеними каналами: ваші дані ніхто не вкраде і не використовує для обману. Однак важливо звертати увагу на відповідні позначення адресного рядка браузера. Має бути значок закритого замка та зелена індикація про захищений канал.
  • Виробники дають на всі електротовари гарантію. Щоб скористатися нею, потрібно звернутися до авторизованого сервісного центру. Якщо ви вагаєтесь у цьому питанні, зв’яжіться з менеджером магазину, який продав товар. Він допоможе у вирішенні питання.

В умовах воєнного часу придбання через інтернет-магазин електрики не тільки зручно, а й безпечно. Тим більше, що на всю продукцію можна запросити сертифікат, щоб впевнитись у належній якості виробів.

Залишити відповідь