«УДАР» набирає майже 29% голосів на виборах до Київради, — соцопитування

Партія Віталія Кличка «УДАР» набирає майже 29% голосів і удвічі випереджає конкурентів — «Європейську солідарність» і «Слугу народу».

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у Києві 31 серпня – 1 вересня.

«У рейтингу політичних сил на виборах до міської ради лідером є партія «УДАР», за яку готові віддати голоси 28,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. Партію «ЄС» підтримують 14,0% опитаних, партію «Слуга народу» – 10,7%», — йдеться в повідомленні.

Партію «Перемога Пальчевського» підтримують 6,9% опитаних, партію «Опозиційна платформа — За життя» – 6,8%, партію «Голос»  – 6,5%, ВО «Батьківщина» – 6,4%, партію «Сила і честь» – 5,5%, партію Шарія – 3,8%. Рейтинг інших сил – нижчий від 3%. Тих, хто не визначився, — близько 13%.

Фото: Рейтинг

Разом із тим 60% опитаних задоволені діяльністю міського голови Кличка. 59% вважають, що ситуація в Києві за час його перебування на посаді мера скоріше покращилася. 26% стверджують, що вона не зазнала змін, і лише 13% побачили погіршення.

Дві третини киян на «відмінно» або ж «добре» оцінили роботу Кличка у сфері боротьби з пандемією коронавірусу.

 

Фото: Рейтинг

«69% опитаних висловили однозначну готовність узяти участь у виборах мера та міської ради в жовтні 2020 року. Найвищий рівень мобілізації – серед найстарших опитаних», – підсумовує «Рейтинг».

 

Фото: Рейтинг

Дослідження проведене Соціологічною групою «Рейтинг» 31 серпня – 1 вересня методом CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Аудиторія: мешканці міста Києва від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше ніж 2,8%.

Нагадаємо, партія «УДАР»  26 серпня провела з’їзд у Києві. Кличко заявив, що його партія йде на місцеві вибори окремо, але готова співпрацювати з проєвропейськими політсилами в новообраній Київраді та інших місцевих радах на всіх рівнях.

Добавить комментарий