Україну готували до вторгнення з 2019?

0

Міноборони визнало, що у 2019 році ліквідувало в/ч А0229 – а саме, танковий батальйон Десантно-Штурмових військ. Це єдина серйозна віськова частина, яка була розташована на Півночі в районі Овруча Житомирської області біля траси, якою у лютому 2022 йшли окупанти.

Ліквідували, як кажуть, в нуль. Техніку і зброю передали бронетанковим військам. Відповідне розпорядження міністра оборони Загороднюка і начальника генштаба Хомчака було підписане 13 вересня 2019 року, себто за кілька місяців після інавгурації Зеленського. Такі питання без верховного головнокомандувача не вирішуються.

А вже 4 жовтня у Житомирі на форумі регіонів зʼявилися обидва президенти Зеленський і Лукашенко. (https://lb.ua/news/2019/10/04/438944_zelenskiy_lukashenko_vstretilis.html) Така хронологія подій дозволяє припускати, що саме Лукашенко наполіг на ліквідації найбільш боєздатного підрозділу з розташованих неподалік кордону. В подальшому був ріст обсягу поставок бітума з Білорусі для Великого будівництва і дизеля, в кількісному вимірі.

Тоді, на зустрічі 4 жовтня Лукашенко пообіцяв Зеленському, що Україна ніколи не матиме проблем збоку Білорусі, що підтверджує версію ліквідації в/ч на вимогу Мінська. За 2,5 роки під час вторгнення частини російської армії йшли з Білорусі саме через Овруч.

Наслідки злочинних рішень 2019 Україна відчула сповна у 2022.

“Закрита зона”

Читайте також:  Путін помер? В популярному російському телеграмм каналі з'явилась цікава інформація

Залишити відповідь