Вікна на промзону, щури, охоронці-привиди: огляд нового ЖК на столичних Нивках (відео)

0

Збираєтеся придбати квартиру мрії й уже навіть обрали житловий комплекс? Вітаємо, але варто пересвідчитися, чи не станете ви жертвою шахраїв та чи дійсно можна довіряти забудовнику. Після листа одного з інвесторів до редакції «у» ведуча програми «Шоб я так жив» Анна Закутська вирушила із перевіркою до столичного ЖК «Нивки-Парк».

Житловий комплекс зводять прямісінько біля станції метро «Нивки» і навпроти величезного парку. До центру міста машиною без заторів – 10 хвилин, підземкою без пересадок – 16. Отже, за місце розташування можна б було одразу ставити плюс, якби не маленький нюанс. З іншого боку ЖК – занедбана промзона, і частина мешканців милуватиметься з вікон саме цими краєвидами.

Усього у комплексі планується звести 12 будинків, розбитих на 32 секції – це близько трьох тисяч квартир. Будує житло відома компанія «ІнтергалБуд» на замовлення ТОВ «Термогальванічний завод».

Знімальна група попрямувала до відділу продажу, аби дізнатись більше про майбутнє житло. Але там спілкуватися з медійниками відкрито не захотіли, а запит на зйомки та інтерв’ю – проігнорували. Тому журналіст нашої програми вирушив туди під виглядом звичайного покупця однокімнатної квартири.

ЖК «Нивки-Парк» зводить «ІнтергалБуд» на замовлення ТОВ «Термогальванічний завод» Фото:

Менеджери запропонували потенційному «покупцеві» квартиру на 44 метри із видом на парк. Її вартість при 100-вісотковій оплаті – 66 792 долари, у розстрочку – 74 тисячі. Заселення обіцяють вже у квітні-травні 2021 року.

Тобто, якщо ви купуєте квартиру на 44 квадрати і одразу сплачуєте третину, то за рік її вартість збільшиться ще майже на 4 з половиною тисячі доларів. Чималенькі гроші, але ж це не лише за оселю, а й за особливі умови для тутешніх – закриту, під охороною територію, озеленення, інфраструктуру. Власне на ці обіцянки й купився один із перших інвесторів Павло.

Читайте також:  Петро Оленич та земельні дерибани в Києві - розслідування

«Тут обіцяли двір без машин, з часом вже проєкт змінився після інвестування. Причому змінювали проєкт чомусь не на користь жителів. Зокрема, будівництво дитсадку – ще й досі на паузі», – розповів чоловік.

Досі не видно й обіцяного скверу. А найбільший міф – про охорону й закриту територію. З кожної квартири мешканці сплачують за це по 100 гривень. Однак наша знімальна група зафіксувала лише відкритий шлагбаум та цілковиту відсутність охоронців. Пункт пропуску – порожній.

Отже, виходить, що інвесторів до комплексу заманюють одним, а насправді будують геть інше.

 

Залишити відповідь