Який готель вибрати у Львові?

0

Завдяки тому, що Львів — туристичне місто України, проблем з пошуком житла не буде. На ринку подобової оренди є апартаменти, хостели, готелі стандартної класифікації, будинки та класичні квартири різної квадратури. Проте, зараз великим попит мають бутік-готелі. На відміну від звичайних, вони можуть надати покращений сервіс та знаходяться в цікавих місцях. Наприклад, готель Замок Лева займає історичну будівлю, що тісно повʼязана з Германом Фельдштайном та датується 1904 роком будівництва.

Чи варто розглядати бутік-готель?

Бутік-готель для подобової оренди житла є цікавою альтернативою стандартним рішенням, оскільки має декілька важливих переваг:

  1. Індивідуальний підхід. Тут зазвичай покращений сервіс, завдяки чому без уваги не залишиться ніхто. Будь-яка проблема чи побажання будуть одразу враховані та вирішені персоналом на користь клієнта. Тож якщо важливим є якість обслуговування — 100% варто розглядати такий варіант для ночівлі у Львові.
  2. Унікальний дизайн та атмосфера. Тут не варто очікувати стандартизованих та шаблонних рішень в інтерʼєрі. Зазвичай, власники витримують один стиль, продумуючи все до незначних деталей. Ключовими орієнтирами є вишуканість та оригінальність.
  3. Невелика кількість номерів. Переважна більшість бутік-готелів знаходяться в маленьких будівлях на декілька номерів, що дозволяє створити спокійну та приватну атмосферу навіть при відсутності вільних місць.
  4. Зручне розташування. Такі готелі відкриваються за принципом — завжди під рукою. Тож варто очікувати мальовничу локацію неподалік центру, ключових архітектурних памʼяток чи закладів. Як і транспортна розвʼязка буде відповідною.
  5. Доступність для всіх. Попри нетипову локацію, високу якість обслуговування та вишуканий інтерʼєр, дозволити собі зняти номер в готелі може кожен.

Зупиняючись в бутік-готелі, варто очікувати, що увага до деталей буде використана не лише в контексті інтерʼєру. Це стосується обслуговування, меню в ресторані, оформлення території та наданні додаткових послуг. Тож якщо є бажання справді відпочити — однозначно варто обирати такий тип готелів.

Читайте також:  Рейтинг Кличка вчетверо вищий, ніж у найближчого конкурента, - опитування "Рейтингу". ІНФОГРАФІКА

Які пропозиції є недалеко від центру міста?

Найбільша мережа готелів зосереджена саме в центральній частині міста, де знаходяться майже всі ключові архітектурні памʼятки, сувенірні магазини, музеї, заклади харчування та виставки Львова.

Вищезгаданий бутік-готель https://lioncastlehotel.com/ теж знаходиться неподалік від центра — орієнтуватися можна на Стрийський парк. Це затишна локація в тихому районі з історією, що бере початок ще з 1904 року. Саме тоді було побудовано віллу CASTLE, а значно пізніше — MODERN. Обидві будівлі виконані в класичному стилі та повністю відремонтовані зі збереженням автентичних рис. Завдяки цьому проживати в готелі приємно та затишно. Як і прибудинкова територія заслуговує на окрему похвалу.

Які готелі не слід обирати для проживання у Львові?

На тлі великого вибору варіантів важливо обрати правильний готель, після проживання в якому залишаться лише приємні враження. Щоб не мати сумнівів, варто уникати:

  • незручного розташування, якщо цей параметр є важливим;
  • поганих відгуків та рейтингу;
  • відсутності умов, що гарантують безпеку;
  • відсутності базових опцій: Wi-Fi, кондиціонера, ресторану при готелі.

Також слід уникати готелів, що мають невідповідності. Якщо після прибуття виникають проблеми з ціною, обслуговуванням, якістю номерів чи умовами проживання — це вже є показником поганого сервісу та скоріш за все проживання буде малоприємним. Тож заздалегідь варто вивчити ринок, відібрати декілька оптимальних варіантів та вже на їх основі зробити вибір.

Залишити відповідь