Віталій Шпак: Страхувальники Буковини сплатили понад 886 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

За підсумками першого кварталу 2021 року страхувальники області перерахували 886,6 млн грн єдиного соціального внеску. Таким чином, надходження ЄСВ на Буковині перевищили показники за січень-березень 2020 року на 72,1 млн грн. Повідомив начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Вже традиційно найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень єдиного внеску, а це  85,3 відсотки, займає єдиний внесок нарахований роботодавцями на суми заробітної плати та винагороди за договорами ЦПХ, сума внеску склала 744,8 млн грн. Від фізичних осіб-підприємців та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, надійшло 84,6 млн грн, єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців склав 55,9 млн грн.

Віталій Шпак зазначає : «Отримати консультації з питань застосування законодавств по ЄСВ можна у Центрах обслуговування платників області. Також рекомендую використовувати всі можливості електронних сервісів, що розміщені на офіційному веб-порталі Державної податкової служби https://tax.gov.ua/, на субсайті Головного управління ДПС у Чернівецькій області https://cv.tax.gov.ua/ , у соціальній мережі Facebook та скористатись Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом ДПС, який знаходиться за посиланням: http://zir.tax.gov.ua/.»

 

tax.gov.ua

Теги: ЄСВ на Буковині ,ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак,Віталій Шпак,головний податківець Віталій Шпак, начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.,Головне управління ДПС у Чернівецькій області ,ДПС

 

Читайте також:  Кінець епохи кумівства: оприлюднені докази родинних зв’язків нардепа Тищенка і помічника президента Єрмака

Leave a Reply