Вадим Денисенко: Украина входит в самую агрессивную фазу войны 2024 года

0

Украина входит в самую агрессивную фазу войны 2024 года

Об обстрелах инфраструктуры

Мы входим в самую агрессивную фазу 2024 года. У Путина сейчас абсолютная эйфория от выборов и он и его окружение во многом путают внутренние победы с внешними.

Далее текст на языке оригинала

При цьому, судячи з усього, він щиро вірить, що за 2-3 місяці його покличуть за стіл переговорів. І ці два місяці будуть багато в чому визначальними для всіх нас через істерію російської пропаганди про переговори, яких хоче Росія і які відкидає Україна (я неодноразово писав, що це головний наратив російської інформаційної війни).

Чому 2-3 місяці? На більше в них просто не вистачить сил для інтенсивних бойових дій. Це, якщо хочете, спроба такого собі бліц-кригу. Головне – самим себе не загнати в пастку російської пропаганди. Це, між іншим, одна з найсерйозніших загроз.

Це, звичайно, не означає, що далі війна зупиниться. Але далі буде певна (дуже умовна), але передишка. Зараз важливо витримати саме бліц-криг.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Читайте також:  Украинские силы добились успеха на трех направлениях в Херсонской области

Залишити відповідь