Вадим Слюсарев: масштабна контрабанда, співпраця з російськими спецслужбами

0

Слюсарева вікріто в масштабній Контрабанді. Чому РНБО и СБУ не запроваджують санкції?

Члена політраді “Слуги народу” Вадима Слюсарєва, друга президента Володимира Зеленського, вікріто в шірокомасштабній rонтрабанді сигарет до Євросоюзу.

Просто приголомшлива нахабство. 25 червня видання Kyiv Post і Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP) опублікували розслідування про роботу в 2015-2017 роках ТОВ “Duty Free Odesa” та ТОВ “Travel Retail Ukraine”, співвласником яких в 2017-2018-му став генерал-майор Держприкордонслужби Вадим Слюсарев. Слюсарев відомий як один з тіньових керівників партії “Слуга народу”, член політради, куратор харківської парторганізації, Держприкордонслужби, прокуратури Харківської області та конкретно прикордонного переходу “Гоптівка”, який він очолював за часів Януковича.

Читайте також:  Вадим Слюсарєв та його схема контрабанди китайських цигарок в Україну - розслідування OCCRP
Читайте також:  Слюсарев Вадим Алексеевич изменник Родины - "Миротворец"
Читайте також:  Вадим Слюсарев - "решала" с русским душком

На сторінці народного депутата, “слуги народу” Павла Сушко є фотографія харківського штабу “слуг” і Слюсарев відображений на задньому плані з піднятими вгору руками.

Журналістка Ганна Миронюк отримала матеріали румунської митниці та Державної фіскальної служби і встановила по ним, що фірми Слюсарева завозили в Україну китайські сигарети марки “Регіна”, які в Україні не продавалися, а, за даними розслідування, нелегально поставлялися за схемою через Україну до Європейського союзу , де нелегальна торгівля сигаретами в таких масштабах приносить десятки мільйонів доларів чистого прибутку.

Тобто виявлена ​​контрабандна схема, до якої безпосередньо причетний один з наближених до президента високопоставлених “слуг народу”. Але дозвольте, а де ж санкції РНБО? Де хоча б коментарі партії або української митниці? Або Слюсарев дав чесне слово, що більше не буде займатися контрабандою, або це такий цінний спонсор влади, що його ім’я не можна навіть вимовляти вголос?

Адже дивіться, як цікаво: дані румунів стосуються періоду, коли президентом був Петро Порошенко. Це ж цікавий привід викрити минулу владу, при якій досить успішно працював Слюсарев. Так чому ж мовчать “слуги”, чому не використовують можливість вивести на чисту воду своїх попередників, ви ж типу з ними так боретеся? Де ж кримінальні справи по Слюсарева і його зв’язкам у держапараті в 2015-2018 роках?

Більш того, Слюсарев грубо порушує закони України і незаконно літає в Крим через російські аеропорти, Слюсарев оформив собі проживання в Криму, там зареєстрували бізнес його батьки.

Є всі підстави припустити, що Слюсарев співпрацює з російськими спецслужбами. Він внесений до бази даних “Миротворець” після публікації про перельоти до Криму з Москви і Бєлгорода.

Але ніяких коментарів партія “Слуга народу” не дає, ніякі штрафи на Слюсарева ні СБУ, ні суди не накладають.

Тобто Зеленський діє просто: правопорушення “слуг народу” коментувати не варто, поки скандалу ні, не будемо реагувати, санкції не будемо вводити, нехай собі далі працює, цінний кадр.

Ну, а простому електорату будуть “вдувати” відосікі про боротьбу з корупцією, контрабандою, про справедливість. Садити “слуги” будуть тільки дерева, аби не своїх.

Юрій Бутусов

Залишити відповідь