Верховна Рада призначила міністром економіки Олексія Любченка

0

Народні депутати підтримали кандидатуру Олексія Любченка на посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За таке рішення проголосували 293 нардепи, передає кореспондент “Коментарів”

У своєму виступі перед парламентом Олексій Любченко зазначив, що має значний досвід роботи в реальному секторі економіки та органах державної влади. “Особливе відчуття, яке я фіксую у країні за останні роки, — немає жодного балансу, відсутня координація соціально-економічних процесів, не визначена точка економічного росту. І, нарешті, — “драйвери” втратили ініціативу”, — сказав Любченко.

За його словами, зараз в Україні є незначні зрушення, важливі реформи та проєкти. Серед стратегічних цілей в економіці він назвав розвиток конкуренції малого та середнього бізнесу, технологічний прорив та економічну незалежність, проте найважливіше — організація цих процесів.

“Міністерство повинно синхронізувати роботу державних органів. Міністерство повинно забезпечити стратегічний менеджмент розвитку країни. Пошук стимулів для росту — ось що головне”, — вважає кандидат у міністри економіки.

За його кандидатуру на посаду міністра проголосували 293 народних депутата.

 

Читайте також:  "Слуга" - Ткаченко замішаний в підробці документів - блогер. Відео

Залишити відповідь