Все, здувся!: Лерос не подаватиме до суду на Зеленського

0

Народний депутат Гео Лерос, якого нещодавно було виключено з парламентської фракції “Слуга народу”, заявив, що не планує подавати заяви до правоохоронних органів щодо захисту честі і гідності через висловлювання Президента Володимира Зеленського на його адресу.
Про це Гео Лерос сказав журналістам біля будівлі Держбюро розслідувань, куди його викликали в якості свідка у справі щодо умисного ухилення від сплати податків.

“Я хочу для всіх заявити: у мене є велика повага до Президента України, саме до інституції Президента України, не персонально до Зеленського. Я прошу не плутати ці дві абсолютно різні суті. Тому стосовно подачі (заяви щодо захисту честі і гідності, – ред.) – я не бачу в цьому ніякого сенсу. Весь народ України вже бачить, що коїться в Україні. Тому оцінку його висловлюванням, тому, що він каже, вже дадуть громадяни України на цих місцевих виборах. Я думаю, що це буде гідна відповідь пану Зеленському”, – сказав Лерос.

Народний депутат зазначив, що не користується жодною охороною і не боїться “ні Президента, ні Єрмака (голова Офісу Президента, – ред.), ні їхнього репресивного станка, який вони включили за допомогою Татарова (заступник керівника ОП, який відповідає за правоохоронний напрям, – ред.)”.

“Тому якщо зі мною чи з моєю родиною щось станеться, за це буде нести відповідальність персонально Володимир Зеленський”, – додав Лерос.

Залишити відповідь