Криптобіржі припускають, що оновлення MWEB від Litecoin небезпечно

0

Біржі з Південної Кореї побоюються, що MWEB працює на платформі Litecoin забезпечить шахраїв можливістю ховати персональні чи анонімні відомості. Адже коли користувач бажає здійснити обмін криптовалют мають задіюватися механізми анонімності та зберігання таємниці персональних даних.

В одній з новин було розказано, що поліпшення MWEB пропонує проведення змін для збільшення мережі Litecoin. Його ключова частина дає можливість для утримання збільшеної опції «Анонімна транзакція», яка не дає можливості для розкриття інформації, пов’язаної з перекладами клієнтів.

Копання Upbit також відреагувала на цю ситуацію: «Ми всіма силами хочемо виключити можливість для відмивання коштів та попередити переправлення коштів, як фінансування терористичних організацій». Додатково вони заявили про те, що жоден з депозитів із застосуванням MWEB не було реалізовано.

Використання Soft-Fork для збільшення анонімності

Проведення поновлення MWEB пройшло в листопаді 2019 року в рамках пропозиції щодо поліпшення Лаіткоіна. Даний технологічний варіант застосовується для підвищення анонімності для всіх наявних криптовалют. У повідомленні платформи значилося, що MWEB дає можливість для публічного відображення суми, за допомогою якої учасники можуть відправляти або отримувати токени або здійснювати зберігання.

Додатково в березні цього року на території Південної Кореї були прийняті норми, які виступили в якості рекомендації для контролюючого органу FATF. Він зобов’язав провайдерів надавати відомості про всіх учасників транзакцій, які не виконують вимоги. Також було запропоновано кілька методик для виключення процесу відмивання грошових коштів в криптовалютному просторі.

Після попереджень для двох найбільш великих майданчиків, в ці процеси можуть додатково надійти заяви щодо Litecoin майданчика Korbit та Coinone. Вони можуть прибрати Лаіткоін з переліку активів.

З іншої сторони це призвело до питань, щодо анонімності криптовалют, аде з’являється прецендент на контроль криптовалюти з боку державних органів, що не сподобалося власникам цих валют.

Читайте також:  Максим Микитась закликав до аудиту та оргвисновків щодо керівництва Київміськбуду

Падіння Терра призвело до сильного напруження на криптовалютному ринку

Мережа Лаіткоін реалізувала випуск нової версії в той час, як уряд Південної Кореї планує реалізувати впровадження посилених заходів і правил, що стосуються криптовалюта і заходів для захисту інвесторів. Додатково на офіційному рівні було реалізовано розслідування причин різкого падіння Терра.

Залишити відповідь