Як генерал Залужний здійснив складну дипломатичну операцію

0

У “Вашингтон пост” вийшла феєрична стаття про співпрацю генералів Залужного і Міллі. У статті розповіли, що стосунки в двох генералів склалися не зразу. Був момент коли Залужний навіть покинув спілкування. Але потім порозумілися.

І дійшли до такої міри відвертості в розмовах, що Залужний надавав Міллі свою оцінку ситуації, той відкривав дані американської розвідки, і разом вони обговорювали аитання ресурсів – що потрібно Україні для досягнення успіху?

Якщо статтю перевести на зрозумілу мову, стає очевидно. Генерал Залужний здійснив складну дипломатичну операцію. Міллі не зразу йшов на контакт. Але Залужний зміг грамотно його прозондувати і знайти спільні теми. Зміг потоваришувати.

Я думаю не треба говорити, що головнокомандувач ЗСУ генерал Залужний і голова комітету начальників штабів армії США генерал Міллі – фігури не тільки воєнні. Вони ще й фігури політичні. Вони займають дуже високі посади в своїх країнах. Очевидно, для Залужного достукатися до Міллі – серйозний успіх.

Це вам не волати істерично “НАТО закрий небо” та “чи є у НАТО політична сміливість?!”

Залужний розповів, що обсяги допомоги потрібної для України вони обговорювали з Міллі під час спільних розмов. Очевидно, два високопосадових генерали могли її розрахувати і оцінити. Очевидно також, що після цього Міллі подавав цю інформацію своїм підлеглим для аналізу, а потім всю потрібну інформацію – політичному керівництву США, для прийняття рішення. Ті вирішували дати нам зброю.

А потім десь приїздив Зеленський і заявляв на камери “Я добув!” А натовпи ЗЕботви б’ючись в екстазі, волали “Зеленський по всьому світу мотається – зброю добуває”. Хоча насправді…

Я давно казав. У спілкування Порошенка із західним естеблішментом та в спілкування Залужного з генералом Міллі (а тепер з генералом Брауном) я вірю набагато більше ніж… у це… неголене… у флісці.

Читайте також:  Удар по танкеру Sig в Черном море – Медведев истерически пригрозил Украине экокатастрофой

Джавеліни, Нло та Стінери нам дали в той час коли “Слуги народу” волали “попередження про вторгнення – то американці розвалюють нашу економіку”, а Зеленський солодко співав про травневі шашлики. Зброю більше потужну нам стали давати коли Залужний налагодив контакт з Міллі.

А Зеленський? Ну, ролики знімав. Піарився на чужих заслугах. Як завжди.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Залишити відповідь