Як отримати кредит без поручителя

0

Питання оформлення кредиту онлайн без перевірок та без поручителів цікавить багатьох позичальників. Не дивно, адже знайти таку людину, яка змогла б поручитися за іншого, дуже важко. Однак якщо кредит все ж потрібен і сума потрібна немаленька, а поручителя знайти не вийшло, можна вдатися до наступними способами оформлення.

4 варіанти вирішення питання

  1. POS-кредит. Даний кредит підійде в тому випадку, якщо людина більше потребує не в самих грошах, а в конкретному товарі. Багато торгові центри і магазини здатні продати товар в кредит. Клієнту потрібно вибрати необхідний товар, заповнити відповідну анкету, після чого заявка є схваленою. Можна забирати свій товар і йти додому. Для цієї процедури знадобиться паспорт і картка соцстрахування або пластикова карта банку.

  2. Кредитна карта. Її можна оформити дуже швидко і без поручителів. Це робиться навіть не виходячи з дому. Необхідно заповнити відповідну анкету, після чого система видасть список банків, які можуть видати карту. Її можна отримати вже на наступний день кур’єрською доставкою. Можливо звичайно відвідати банк, проте це буде довше, хоча процедура така ж. Щоб отримати велику суму, потрібно надати якомога більше документів, що підтверджують хороший фінансовий стан.

  3. Беззаставна споживча позика. Даний спосіб передбачає обов’язкове безпосереднє відвідування банку. Тож не дивно, адже скористаючись даними способом, реально отримати мікрокредит на суму понад 50 тисяч гривень. Якщо поручитель відсутній і позичальник нічого не може надати в заставу, то краще надати довідку, яка буде свідчити про високу заробітну плату.

  4. МФО. Відвідування мікрофінансової організації дозволить отримати кредит швидше за все. Не потрібні ніякі довідки та інші документи, що підтверджують фінансовий стан людини. Недоліком такого кредиту є лише наявність високих відсотків за користування коштами. Їх розмір може досягати навіть 700 річних. Звичайно такі відсотки не скрізь, проте їх розмір навряд чи буде менше 30 в місяць. Однак анкету, заповнену клієнтом, співробітники МФО або перевірять поверхнево або не перевірять взагалі. Не дивно, адже колектори все одно змусять повернути гроші, а колектори в мікрофінансових організаціях працюють добре. У цьому не варто сумніватися. Якщо гроші не поверне позичальник, то це зроблять його родичі.

Читайте також:  «Втратив 10 млн доларів і не раджу інвестувати в Україні», – інвестор «Аркади» Нелін

Джерело: кредитний портал КредитФАК

Залишити відповідь