Як покращити продажі інтернет-магазину

0

Стаціонарна комерція втрачає позиції, поступаючись бізнесу в інтернеті, що характеризується низкою переваг. Утім, процес цей не такий простий, як багатьом здається. Щоб ваш бізнес у мережі був успішним, необхідне якісне та ефективне онлайн-просування інтернет-ресурсу, а також продуктів/послуг, які він пропонує. Водночас дуже важливо:

 • зберігати високий рівень якості товарів та обслуговування покупців;
 • вирішувати різнопланові завдання, не упускаючи жодної дрібниці;
 • тримати руку на пульсі до того, що відбувається у світі;
 • вміти оперативно зреагувати на будь-які зміни факторів торгівлі.

Навіть незначна новина або будь-яка зміна ситуації в інтернет-бізнесі може зіграти вирішальну роль і негативно позначитися на роботі інтернет-магазину. Власник далеко не кожного магазину може вчасно виявити причину падіння продажів і швидко прийняти рішення щодо її нейтралізації. Запобігти подібним ситуаціям можна, якщо ваш бізнес ґрунтується на тісній співпраці з кваліфікованими в цій галузі фахівцями.

Є рішення, потрібно тільки зважитися на аудит

Якщо маркетинг працює, але продажі та прибуток падають, рекомендується провести маркетинговий аудит сайту, який охоплює:

 1. Перевірку та налаштування коректної аналітики на предмет працездатності та функціональності кожного структурного елемента вашого сайту. У разі виявлення будь-яких багів у системі, їх слід негайно виправити.

 2. Аудит контекстної реклами для виявлення причин, що гальмують ефективність реклами, а також способів зробити її менш витратною. Глобальні проблеми в роботі контенту, наприклад, можна швидко виявити шляхом експрес-аудиту, що включає також виявлення близько 80% причин неефективності контекстної реклами.

 3. Аудит SEO на предмет виявлення неякісних посилань і битих трафікових/статейних сторінок. Він особливо важливий при падінні трафіку та необхідності проведення зовнішньої оптимізації. Самостійно такий обсяг роботи виконати непросто — потрібна команда спеціалістів та ціла низка спеціальних програм. Крім уже перерахованого, варто також провести аналіз сайтів конкурентів, детально вивчити джерела їхнього трафіку та посилальні профілі. 

Читайте також:  Роман Гольдман – как при Зеленском поднялся аферист и контрабандист вакцин

Агентство Marketing Link пропонує свої послуги з маркетингового аудиту. Наші фахівці протягом лише двох днів виконають Базовий аудит вашого інтернет-ресурсу, щоб поліпшити якість маркетингу для вашого бізнесу. Ми також пропонуємо консультативну допомогу під час особистої зустрічі або в телефонному режимі.

 1. Аудит маркетплейсів і CPA-трафіку необхідний для аналізу всіх факторів, що впливають на трафік. Нерозмічений трафік і неробочі цілі — вагомі причини для оптимізації трафіку.

Наскрізна аналітика, CRM і колтрекінг — усе це необхідно, коли в роботі відділу продажів і маркетингу відсутня узгодженість. Тут слід провести низку процедур:

 • коригування та інтеграцію інструментів, яких бракує;
 • прослуховування дзвінків, вдосконалення скриптів розмов;
 • аналіз угод тощо.

Це клопітка робота, з якою запросто упораються професіонали Агенції онлайн-маркетингу Marketing Link, керівником якої є Микола Лукашук. Мета агенції — зробити будь-який проєкт прибутковим. Бажаєте знати, наскільки продуктивно працює ваш інтернет-магазин? Повідомте нас, ми гарантуємо грамотний аудит, виявлення помилок і їх усунення з чіткими рекомендаціями щодо збільшення заявок і покращення продажів.

 

Залишити відповідь