Як вибрати і де купити хорошу теплицю?

0

Вибір теплиці – завдання не з найпростіших. Існує безліч конструкцій, що значно ускладнює вибір покупцю. Кожен вид теплиці має конструктивні особливості. Якщо Вам складно підібрати потрібне рішення, то консультація менеджера спеціалізованого магазину буде не зайвою. Експерт розповість про головні особливості теплиці з карбонату чи плівки, та допоможе підібрати оптимальне рішення, з урахуванням Ваших вимог та особливостей ділянки. Крім того, потрібно взяти до уваги і те, які рослини Ви плануєте вирощувати.

Як показує практика, серед усіх видів виробів все більшою популярністю користуються теплиці з полікарбонату та плівки 200 мікрон. Це пов’язано з тим, що такий матеріал має низку незаперечних переваг:

  • Хороші характеристики міцності теплиці. Полікарбонат і плівка 200 мкм прослужить 10 років. Конструкція каркасу прослужить вам не один рік, а від 25 до 30 років. Профіль оцінкованний та не ржавіє. Захист покрівлі від ультрафіолетового випромінювання, що не дає матеріалу псуватись від сонячних променів.
  • Ідеальний зовнішній вигляд арочного типу.
  • Широкий вибір. Сучасні компанії пропонують своїм покупцям широкий вибір  теплиць з полікарбонату та плівки. Розмір теплиць може бути різним. Профіль для каркасу 40х20, 20х20, 30х30 та інше. Промислові, фермерські, дачні парники тощо…
  • Просте встановлення. Для того, щоб встановити теплицю, не потрібно мати особливі знання та вміння. Весь процес відбувається без використання додаткового обладнання. Потрібно мати тільки викрутку.
Леонід Маркович – 1-й виробник теплиць в Україні “Нова Теплиця”.

Бажаєте самостійно оцінити переваги теплиці з полікарбонату чи плівки? Зверніться до Леоніда Марковича компанії «Нова Теплиця». Тут можна купити теплицю за найвигіднішою ціною. Команда професіоналів пропонує своїм клієнтам вигідні та прозорі умови покупки в розтермінованні оплати за теплицю. Вам допоможуть підібрати відповідне рішення. До основних переваг співпраці можна віднести:

  • Індивідуальний підхід. Допомога у виборі теплиці.
  • Доступні ціни. Знижки та вигідні пропозиції для покупців.
  • Швидка та безкоштовна доставка у будь-яке місто України. Менеджер швидко обробить замовлення та організує швидку доставку тепличної конструкції.
  • 100% якість. Фахівці суворо перевіряють якість теплиць перед відправкою.
  • Можливість вибрати оптимальний спосіб оплати.
Читайте також:  Овочі з теплиці: шкода чи користь

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо вибору теплиці – зверніться до виробника «Нова Теплиця» Вам допоможуть здійснити вдалу покупку, яка відповідатиме заявленим вимогам.

Залишити відповідь