Як вибрати папір для друку наклейок?

0

Самоклеюча етикеткаУ повсякденному житті часто можна зустріти наклейки на різній продукції. Усі хоч раз та наклеювали на свій блокнот кольорові стікери. Друкувати на клейкому папері можна будь-яке зображення: малюнок, штрих-код, ціну виробу, назву фірми виробника. Такі наклейки прості у використанні та виготовленні.

Застосування паперу для друку наклейок – що можна зробити з самоклеючого паперу?

Експлуатація самоклеючого паперу можлива у різних сферах, наприклад:

 1. Етикетки-самоклейки допоможуть легко та просто перетворити презентацію.
 2. Завдяки швидкому та легкому наклеюванню, такий папір збільшить швидкість маркування товару та друк цінників на самоклейці. Це значно підвищує рівень обслуговування покупців.
 3. Зображення на такому папері не вицвітає, не змінює свої колірні характеристики через погодні умови, що дає велику перевагу у використанні для плакатів і банерів.
 4. Адреси на конвертах та посилках також друкуються на такому папері. Що збільшує швидкість обробки та надсилання пошти.
 5. Самоклеючі етикетки використовуються на сувенірній продукції, а також на канцтоварах. Стікери з логотипом підприємства – чудовий символічний подарунок співробітникам на різних заходах.
 6. Вдома теж не обійтися без паперу, що самоклеїться. Ним можна помічати будь-які ємності: банки з приправами або закатками, коробки з дрібницями та речами за допомогою створення та друку наклейок.
 7. За допомогою зображень на такому папері можна прикрасити комп’ютер, меблі та надати унікальності дизайну кімнати.

Формати самоклеючого паперу

А4 – часто використовуваний розмір для паперу, що самоклеїться. На одному аркуші можна розташувати від 4 до 66 стікерів. Їхня геометрична форма може бути простою (коло, квадрат, трикутник) або складною. Саме зображення може мати контур з насічками для зручності відклеювання. Колір може змінюватись. Папір може бути листовий та рулонний.

Види самоклеючого паперу

Папір для виготовлення наклейок, за своєю текстурою буває рівним і щільним. На ньому нанесена спеціальна глянцева або матова плівка, яка виконує захисні функції. Хороша передача кольору властива матовому паперу, крім того, на ньому відсутні відблиски. При друкуванні на клейкому папері важливо правильно розташовувати аркуші та враховувати параметри друку. Контур навколо елементів дозволяє використовувати його як окремий сегмент.

Читайте також:  Выбирайте между цепными и бензопилами для эффективной обрезки и расчистки

Що можна зробити з паперу, що самоклеїться? У магазинах можна знайти великий вибір видів та форматів самоклейки:

 • Для виготовлення фотографій найчастіше використовують глянцевий папір. Він дає змогу створити ефект натуральності. Існує і матовий фотопапір.
 • Логотипи, штрих-коди друкуються на білому, непроникному папері.
 • Якщо друкується продукція, націлена на привернення уваги, рекомендується використовувати яскравий, кольоровий папір.
 • Якщо потрібно надрукувати великий тираж, краще застосовувати глянцевий або матовий рулонний папір.
 • Вартість паперу залежить від його формату та характеристик. Для досягнення необхідного результату потрібно враховувати різні фактори та знати, яка буває самоклейка.

Тонкості при виборі виду паперу для друку наклейок

Зручність та простота використання самоклеючого паперу для друку очевидна. До початку процесу друку важливо не забути вказати, який тип паперу використовується.

Важливі фактори, які не можна залишити поза увагою, що потрібно для друку наклейок:

 1. Вид паперу. Щоб уникнути браку при виготовленні наклейок, потрібно перевіряти края паперу. Вони повинні бути плоскими і рівними, інакше при друку принтер забиватиметься.
 2. Вигляд насічок. Щоб зображення легко від’єднувалося від паперу та не пошкоджувалося, воно має бути прорізаним. Важливо, щоб сам лист при цьому не був пошкоджений.
 3. Якість клею. Не рекомендується використовувати дешеве клейове покриття. Воно може мати неприємний запах та погане закріплення. Хороший клей повинен не змінювати своїх властивостей при впливі високих температур, а головне добре і швидко закріплюватися. Для основи рекомендується використовувати акриловий клей.
 4. Товщина листів. Для того, щоб наклейка повторювала форму предмета, вона має бути досить гнучкою. При цьому папір повинен бути щільнішим, ніж письмовий.

Залишити відповідь