Як вибрати запчастини для сільськогосподарської техніки

0

Ведення агробізнесу процес трудомісткий, тому без використання спецтехніки не обійтися, але за будь-якою технікою потрібно доглядати, щоб продовжити терміни її експлуатації. Регулярна профілактика та правильно підібрані запчастини допоможуть тримати техніку на ходу та автоматизувати роботу. Далі розглянемо докладніше як правильно вибирати запчастини для сільськогосподарської техніки такої як запчастини для тракторів роторних косарок та іншої техніки.

Область застосування сільськогосподарської техніки

Раніше, для обробки землі людині доводилося витрачати багато часу і сил, тому що всі роботи проводилися вручну. Завдяки технічному прогресу сьогодні з’явилися різноманітні машини для сільськогосподарських робіт, які допомагають автоматизувати процес.

Сільськогосподарську техніку використовують:

  • Для посіву та збирання врожаю.
  • Обробка великих земельних ділянок.
  • Транспортування зібраного врожаю та тварин.

Для кожного виду робіт використовуються різні машини. Оскільки коштує техніка дорого, своєчасна профілактика та ремонт допоможуть заощадити бюджет.

Види запчастин

Фахівці розрізняють декілька основних видів запчастин для сільськогосподарської техніки, що виділяють:

  • Комплектуючі для машин, що задіяні у земельних роботах.
  • Запчастини для техніки, що використовується у тваринництві.
  • Додаткові комплектуючі.

Кожен із цих видів має свої підвиди, і використовується для заміни запчастин у певних машинах. Для комбайнів, наприклад, найпопулярнішими запчастинами можна вважати ремені та сітки, які дуже швидко зношуються. А ось популярні  запчастини до роторної косарки це захисні кожухи, приводні вали, шестерні, ножі, втулки, манжети та підшипники.

Що потрібно враховувати, вибираючи запчастини?

Від правильного вибору запчастин залежить повноцінна робота техніки та її продуктивність, тому потрібно знати, як правильно вибирати запчастини.

На жаль, при всьому різноманітті вибору запчастин на ринку знайти деталі хорошої якості сьогодні не так просто. Виробники в гонитві за вигодою заощаджують на матеріалах, що негативно позначається на технічних характеристиках деталей. При покупці запчастин важливо звертати увагу не лише на ціну, а й на зовнішній вигляд деталей.

Читайте також:  Леонид Юрушев получит “Леса Украины”. Кабмин создаст монополиста

Вибираючи запчастини для будь-якої техніки необхідно ретельно розглянути її з усіх боків щодо можливих дефектів і дрібних пошкоджень. Не варто вестися на умовляння продавців, які запевняють, що це косметичний дефект, прослужать пошкоджені запчастини недовго і дуже швидко вийдуть з ладу. Деталь має бути цілою, професійно обточеною, щоб при посадці не виникало жодних додаткових труднощів.

Придбати  сільгоспзапчастини  потрібно лише у спеціалізованих магазинах, де можуть підтвердити якість та дати гарантію. Комплектуючі на техніку дорогі, тому не варто ризикувати, купуючи запчастини з рук. На всіх оригінальних деталях від виробника має бути маркування. Якщо такого маркування немає, то деталь виготовлена ​​в кустарних умовах.

Кожна деталь виготовляється для різних машин, універсальних деталей немає. При виборі запчастин варто орієнтуватися у середніх цінах на ринку, не варто поспішати, щоби не переплачувати. Краще вивчити всі пропозиції, попросити документи на товар у продавця, і тільки після купувати якісні деталі за розумною ціною.

Добре, якщо вдасться домовитися з постачальниками техніки і купувати комплектуючі безпосередньо у виробника, можна заощадити і не переплачувати перекупникам. До того ж сертифікована заводська продукція завжди має більш високу якість.

Своєчасний ремонт спецтехніки допоможе уникнути серйозних поломок, тому необхідно проводити огляд машин і змінювати зношені запчастини.

Залишити відповідь