Як зробити так, щоб візитна картка запам`яталась

0

Візитні картки відіграють неабияку роль у веденні успішного бізнесу. Вони презентують компанію чи спеціаліста, надають потенційним клієнтам або партнерам важливу контактну інформацію.

Після конференції, виставки, зустрічі чи інших великих заходів хочеться зберегти якнайбільше корисних контактів. І оскільки не можна запам’ятати всіх, у пригоді стають ділові візитки. Навіть якщо у даний момент співпраця не планується, згодом у ваших послугах може виникнути потреба. Візитні картки сприймаються людьми візуально, тому важливо не тільки надрукувати їх якнайбільше, але й приділити увагу правильному оформленню. У цьому вам допоможуть поради дизайнерів нашої друкарні.

Візитка повинна бути функціональною

Іноді складно вмістити думки в одну лаконічну пропозицію, а якщо це стосується переваг компанії, то здається, не вистачить і зошита. Проте, створюючи візитку, важливо не перестаратися з текстом, щоб вона не виглядала перевантаженою.

Вдалий дизайн візитної картки відповідає наступним критеріям:

  • вказана важлива інформація, яка подана стисло та зрозуміло;
  • візитка виділяється поміж інших;
  • контактна інформація відразу впадає в око;
  • заклики й пропозиції спонукають до спілкування.

Якщо візитна карточка відповідає всім цим умовам, її можна назвати функціональною.Замовити друк візиток в друкарні Візитка КОМ.

Виділяйте місію компанії

Продумайте і сформулюйте одну головну пропозицію, яка виражатиме місію вашого бренду. Навіть декілька слів, якщо вони правильно підібрані, можуть виділити компанію з-поміж інших.

Подумайте, яку інформацію про компанію ваші потенційні клієнти мають запам’ятати насамперед. Після цього варто прикинути, як подати її на візитці найбільш ефективно.

Обирайте простий та продуманий дизайн

Не варто старатися втиснути у візитку якомога більше інформації, адже на ній має бути і вільний простір, який допомагає розділяти та сприймати інформаційні блоки. Невпорядковане чи надто щільне розташування тексту заважає знаходити потрібну інформацію та виділяти для себе головне.

Читайте також:  Гороян Рафаэль Ваагнович махинатор Прометей доторговался и докредитовался до санкций СНБО

Оптимальним варіантом вважаються двосторонні візитки. На одному боці можна розмістити назву компанії, слоган, логотип, основну пропозицію, а на другому – контактні дані, адресу, схему проїзду тощо.

Враховуйте потенційного споживача

Як і будь-які рекламні та презентаційні матеріали, візитки працюють краще, коли вони орієнтовані на потенційного споживача. Так, для партнерів з інших країн можна підготувати візитні картки їхньою мовою або розробити підходящий дизайн. Якщо ви не можете створювати різні партії візитних карток, спробуйте інші формати – вкажіть спеціальну пропозицію для клієнтів, розташуйте посилання на YouTube з відео-презентацією тощо.

Додаткові рекомендації

Враховуйте, що людина сприймає нову інформацію не тільки візуально, але і на дотик. Візитка – це щось на кшталт рукостискання, тому потурбуйтесь про приємні відчуття ваших партнерів або клієнтів, обираючи цупкий якісний папір.

Від рівня якості візитної картки залежить термін її «проживання» у портмоне потенційного споживача. Зазвичай першими «на виліт» відправляються пошарпані, зім’яті картки, які втратили привабливий вигляд. Аби візитка довше залишалась гарною та непошкодженою, використовуйте спеціальне покриття.

Далеко не краща ідея – робити візитку багатомовною, наприклад, лице – на українській мові, а зворот – на англійській. Така економія справляє негативне враження і шкодить вашому іміджу: замість того, щоб виглядати респектабельно, ви ризикуєте здатися скнарою. Якщо ви спілкуєтесь з партнерами в Україні та інших країнах, варто зробити кілька комплектів візиток на різних мовах.

Якщо вам потрібна професійна допомога у створенні ефективної візитки, звертайтесь до спеціалістів нашої типографії. Досвідчені дизайнери зроблять її функціональною, стильною та максимально привабливою.

Залишити відповідь