Які переваги паперових крафт пакетів

0

В останні роки поступово розгорнулася дискусія про те, що краще, а що гірше між паперовою та пластиковою упаковкою, і ідею «антипластику» оцінює все більше компаній. Багато компаній почали орієнтуватися на екологічно розкладну паперову упаковку, особливо крафт-упаковку, яка популярна на ринку.

По-перше, крафт пакети мають велики переваги: таки  паперові пакети  ​​нетоксична, не забруднена та легко руйнується. Обгортковий папір має хорошу довговічність і може бути перероблений багато разів, що відповідає концепції сучасного захисту навколишнього середовища». Саме тому на ринку все частіше використовуються крафт пакети. Більш докладно про крафт пакети можна дізнатися на сайті
Крім того, крафт-пакети мають кольори: білий, коричневий, коричневий, жовтий тощо. Будь-який колір сумки відповідає цьому, а крафт-пакети з принтом мають дуже хороший ефект друку. Це ідеальна заміна поліетиленових пакетів. Це хороший вибір з багатьох причин, включаючи економічну ефективність та екологічні переваги.Паперові пакети послідовно витісняють популярні на ринку поліетиленові пакети, що є дуже позитивною тенденцією. Більшість із нас усвідомлює, наскільки серйозною екологічною проблемою є масове виробництво пластику, який згодом потрапляє на сміттєзвалища (лише невелика частина переробляється), де розкладається сотні років. Приємно бачити, що інші компанії, в т.ч. комерційні, вони переходять на екологічно чисті паперові пакети. Вони мають безліч переваг, і ми розглянемо найважливіші з них в нашій статті.

Вони екологічні

Почнемо з найбільш очевидної, але також ключової переваги екологічно чистих паперових крафт-пакетів. Такі пакети найчастіше виготовляють з еко-крафт-паперу, тобто 100% біорозкладаного матеріалу. Це означає, що пакет можна не тільки переробити, але навіть якщо він потрапить на сміттєзвалище, час його розкладання буде в рази коротшим порівняно з поліетиленовою фольгою.

Враховуючи, що сьогодні практично кожен бізнес-бренд хоче, щоб клієнти сприймали його як піклування про нашу планету, обмежуючи негативний вплив своєї діяльності на клімат і борючись з вуглецевим слідом, ми маємо справу з дуже важливою вигодою, що безпосередньо виникає від використання еко пакети паперові.

Читайте також:  Минобороны РФ приказало хоронить своих погибших в братских могилах или уничтожать на месте. ДОКУМЕНТ

Бренди, які використовують такі сумки і дарують їх своїм покупцям, наприклад, роблять покупки в канцелярському магазині, завжди виграють від цього іміджу. Вони навіть можуть підкреслити усвідомленість цього вибору. Наприклад, ніщо не заважає бренду одягу розмістити на своїх паперових пакетах короткий слоган або хештег із посиланням на екологічне ставлення. Це не залишиться поза увагою клієнтів і дуже добре вплине на імідж бренду.

Вони естетичні

Важко знайти людину, яка б виявила, що поліетиленовий пакет йому подобається більше, ніж паперовий. Сам папір – це матеріал, який викликає позитивні асоціації – ми прирівнюємо його до природи, високої якості, тому вони є найсприятливішими конотаціями для бізнес-брендів.

Естетика еко-паперових пакетів безперечна, і крім того, на неї не так впливає графічна сторона сумки. Упаковка в екологічному кольорі (природно сіра) справляє не менш гарне враження, як і біла або будь-який інший кольоровий варіант.

Крім того, еко-паперові пакети дають нам широкі можливості щодо розміщення на них елементів візуальної ідентифікації бренду. Найчастіше це буде, звичайно, логотип або, можливо, печатка або слоган даного бренду. Однак ніщо не заважає вам підготувати набагато більш розширене графічне оформлення, завдяки якому сумка буде ще ефективніше, виділятиметься з натовпу і тим самим дозволить клієнту краще запам’ятати, наприклад, бренд магазину, в якому він зробив свої покупки.

Вони довговічні

Хоча наша підсвідомість підказує нам, що паперовий пакет не може бути міцним і довговічним, насправді все залежить від якості його виготовлення. Провідні виробники еко-паперових пакетів надають цьому великого значення, завдяки чому їх продукцію можна сміливо використовувати для пакування та перевезення навіть досить важких речей.

Ідеальним прикладом тут будуть кейтерингові сумки, які також виготовляються з паперу і які масово використовуються в ресторанах, барах, закладах швидкого харчування або в компаніях, що надають послуги громадського харчування. Такі сумки завдяки посиленому дну та міцній ручці забезпечують високий рівень безпеки перевезеної їжі.

Читайте також:  Почему нужно инвестировать в Биткоин

Крім того, зазначимо, що в багатьох країнах, наприклад, у Західній Європі чи США, вже роками в магазинах практично не пропонуються поліетиленові пакети. З іншого боку, еко-паперові пакети є нормою, оскільки клієнти звикли і не скаржаться на їх довговічність чи зручність використання.

Тому еко-паперові пакети мають переваги, які оцінить кожен підприємець, який планує придбати упаковку для продуктів, які вони пропонують, а також, наприклад, готується до участі у ярмарках, хоче організувати рекламну кампанію за допомогою рекламних гаджетів або шукає ефективна, зі смаком упаковка для ділових подарунків для найважливіших клієнтів.

Залишити відповідь