“Якщо зустріч Байдена та Путіна відбудеться, вона відбудеться в інтересах України”, – Кулеба | –

0

Міністр закордонних справ України вважає, що можлива зустріч президента США Джо Байдена та президента Росії Володимира Путіна відбудеться в інтересах України. Про це розповів Кулеба агентству “Інтерфакс-Україна” у четвер за підсумками двосторонньої зустрічі з держсекретарем США у Києві.

Фото: МЗС України

“Я абсолютно впевнений, що зустріч Байдена та Путіна, якщо відбудеться, то відбудеться в інтересах України. Більше того, ми вже отримали запевнення наших американських партнерів про те, що вони нічого не вирішуватимуть щодо України без урахування наших інтересів. Це те, що я сьогодні чітко почув від державного секретаря Ентоні Блінкена під час зустрічі з ним”, – заявив Кулеба.

Кулеба зазначив, що “у нього відсутні будь-які страхи та сумніви від підсумків можливої зустрічі президентів США та Росії, а ті, хто вважає інакше, – погано розуміють реальність політики”.

Міністр також зазначив, що “США відіграли важливу роль у стримуванні російської ескалації біля українських кордонів шляхом ведення з нею попереджувального діалогу та застосування санкцій”.

“Ми очікуємо, що ця лінія збережеться, і що Росія чітко почує від США про те, що будь-яка спроба подальшої агресії або небажання вирішувати питання щодо деокупації нею українських територій приводитиме до збільшення тиску на Росію”, – заявив Кулеба, відповідаючи на запитання “що саме Україна може очікувати від зустрічі президентів США та Росії?”.

Водночас, наголосив глава МЗС, “якщо Росія поводитиметься конструктивно, тоді і колективний Захід, і Україна будуть готові робити конструктивні кроки”. “Але лише, якщо Росія насправді займеться припиненням агресії проти України та деокупацією наших земель”, – підсумував він.

Як повідомляв “” раніше, соратник Кличка розповів, чи планує мер йти в президенти.

Коментарі

Залишити відповідь