Яку обрати електробритву для гладкої шкіри обличчя щодня

0

Мати гладку шкіру та ідеально вибриті контури обличчя завжди непросто. Велике значення у цій задачі має електробритва. Тож, сьогодні ми пришвидшимо ваш пошук ідеального інструменту для гоління. Для початку необхідно визначитись з його типом: роторна або ж сітчаста електробритва.

Роторна

Головною її особливістю є рухлива голівка, що гарантує більш гладке гоління і не створює зайвого шуму. Саме завдяки їй роторні електробритви виходять в ТОПи продажів. Важливо звернути увагу на кількість голівок для бриття – зазвичай їх три. Проте дешеві бренди та репліки іноді зменшують їх чисельність до двох, знижуючи таким чином ефективність роботи приладу. Лідером серед виробників прийнято вважати Philips. Багато позитивних відгуків також отримують засоби від Rolsen.

Роторна бритва підійде чоловікам з густою бородою та жорстким волоссям. Власникам більш чутливої шкіри варто замислитись перед покупкою, оскільки “грубе” гоління може викликати подразнення. Особливо, якщо голитися щодня. В якості недоліку цього типу користувачі виділяють ціну. Дійсно, такі електробритви у Чернівцях коштують дорожче за класичні. Але результат повністю виправдовує цінник.

Сітчаста

Така бритва має металеву сітку зі спеціальними отворами, у які потрапляє волосся після зрізання. Достатня кількість сіток для якісного гоління – дві. В іншому випадку процедура стає довгою, а її результат – незадовільним. Не варто радіти й збільшеній чисельності сіток, адже це ускладнює чітке наслідування контурів обличчя.

Визнаними лідерами являються бренди Braun та Panasonic. Сітчасті електробритви ідеально підходять чоловікам, що звикли до щоденного гоління. Якщо ви власник прямого, слухняного й не густого волосся – це точно ваш варіант. Актуальні ціни можна дізнатись на сайті інтернет-магазину Алло.

Сухе чи вологе гоління?

Не менш важливий вибір, оскільки обидва способи мають свої недоліки й переваги.

  • Вологе гоління забезпечує шкірі додаткове очищення, робить її більш гладкою та приємною на дотик, майже не викликає подразнень. Під час процедури необхідно використовувати спеціальні засоби –  гелі або пінки.
  • Сухе гоління не потребує додаткових пристроїв й займає менше часу, ніж вологе. Але є ймовірність виникнення подразнення та відчуття сухості.
Читайте також:  "Слуга" Санченко - доходів немає, а квартиру в Києві купив за 3,5 млн грн - розпил на авторських правах?

Тож, коли ви обираєте електробритву для щоденного гоління, потрібно враховувати: тип шкіри й волосся, спосіб гоління, якому ви надаєте перевагу, а також якість і тип самого приладу. При вдалому виборі бритви, ви завжди матимете гладку шкіру без подразнень й зайвих щетинок.

Залишити відповідь