Юрій Бойко. На третій день після військового вторгнення росії в Україну “засвітився” у пропагандиста Соловйова

0

На третій день після військового вторгнення росії в Україну Юрій Бойко, член ОПЗЖ, якого виключили з парламенту за систематичну пропаганду російського наративу, і, зокрема, він “засвітився” в передачах головного кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, як і раніше, живий і здоровий в Україні. Він спокійно відвідує засідання Верховної Ради, а правоохоронні органи поки що не порушують питань ні про його проросійську діяльність, ні про викрадений у країни під час його роботи в Міненерго “Вишок Бойка” на Чорному морі.

Скандальна передача Соловйова, гостем якої був Бойко, відбулася 26 лютого 2022 року. У той час, коли Україна була охоплена жахом російських ракетних обстрілів і горіла у вогні війни, депутат “ОПЗЖ”  в бесіді з головним кремлівським пропагандистом цинічно оцінив трагічну ситуацію в Україні та подачу інформації українськими ЗМІ.

На той час між Соловйовим і Бойком відбувся наступний діалог

Соловйов: “Там тільки пропаганда, або ми просто слухаємо Путіна. Він каже, що ми не стріляємо по домівках. Якщо почитати українські сайти, то там, схоже, паралельна реальність, вони скрізь шукають диверсантів, у них русофобія”.

Бойко: “Пам’ятайте слова професора Преображенського, точно як у “Собачому серці”. Не читайте радянських газет перед їжею, це зіпсує вам апетит”.

Це єхидне зауваження прозвучало на тлі кадрів вибухів у Києві та інших містах України.

Пізніше Соловйов видалив цю передачу зі свого каналу, але OBOZREVATEL знайшов запис.

На третій день після війни Бойко в ефірі Соловйова говорив про вторгнення Російської Федерації і висміював українські ЗМІ. Відео.

У Telegram-каналі “Сходка в Сейфе” представлені й інші редакційні записи, в яких Бойко виступав в ефірі РосТВ у перші дні повномасштабної війни. Зокрема, Бойко заявив, що “ми виступаємо за якнайшвидші переговори” і що “люди дуже налякані і хочуть припинити цю війну”. Водночас Бойко заявив, що “всі міністри втекли”, і виправдав державу-агресора за вбивство українців. Незабаром після початку війни він заявив в ефірі  у Соловйова: “Ніхто не загинув, тому що всі виїхали з Києва”.

Читайте також:  Справу з «підробленим» ЗНО затягують навмисно – прокурор ГПУ

Від початку російського військового вторгнення Бойко не змінив своєї характерної риторики. Він наполягає на тому, що державний бюджет має бути спрямований насамперед на соціальні виплати вчителям, лікарям і пенсіонерам, а не на утримання військ і оборону від кровожерливих окупантів.

Бойко також категоричний у тому, що діяльність його політичної партії, яку з моменту заснування спонсорує й очолює Віктор Медведчук, двоюрідний брат російського диктатора, заборонена в Україні. Опальний політик вважає, що права виборців порушує не армія агресора, а рішення Ради національної безпеки і оборони.

Водночас доньки Бойка влаштовують для нас шоу на тему “З днем народження, Києве” та “Куди б доля нас не закинула, ми любимо нашу вишиванку”. Доля закинула любителів “русского мира” не у Воронеж, а кудись у Європу. Ви, напевно, жартуєте: це ж ваш папка у 2019 році повіз вас із Медведчуком у Москву до Медведєва, щоб почати “діалог з Україною”. Це твій Папка так радів, що Путін вирішив нас “звільнити”. Найбільше мене дивує, чому Бойко не у в’язниці”, – обурюється керівник Telegram-каналу “Сходка в Сейфе”.

Також несправедливо недооцінюється роль депутатів і колишніх міністрів енергетики в історії з вишку Бойка на Чорному морі. Вишка була захоплена російськими окупантами і правителями під час окупації Криму 2014 року і нещодавно повернута воїнами Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Потім їх було вивезено з країни братами Кацубами Сергієм та Олександром за міністра Бойка. Останні разом із Бойком свого часу були членами Партії регіонів.

Читайте також:  Гаркавый Владимир Николаевич, Винокур Денис Викторович - фунты или воротилы мошенников из Soft2Bet?

Закуплені Україною бурові платформи, відомі під назвою “Вишек Бойко”, перебували під контролем Сергія та Олександра Кацуб під час перебування останнього главою Міненерго. Тоді держава зазнала збитків у розмірі 400 млн. дол.

У той час як Бойко спокійно ходить на засідання Верховної Ради і, здавалося, не сумнівається, що не відповідатиме за свої дії, Олександр Кацуба намагається через суд зняти з себе судимість у справі про викрадений буровий верстат.

‘Дуже цікава інформація прийшла з Апеляційного суду. Йдеться про те, кого визнати “Вишкою Бойка” чи “Вишкою Кацубою”. Про корумпованого регіонала Олександра Кацубу, який вкрав вишку, ми вже згадували в наших публікаціях, але за рік, завдяки зусиллям Луценка (тодішнього генерального прокурора Юрія Луценка) і прокуратури, він визнав свою провину, заплатив державі 100 млн гривень (400 млн украдених доларів) і був звільнений. Після цього він вирішив заявити про свою невинуватість”, – повідомляє телеканал.

За інформацією Publica, слухання у цій справі призначено на 14 вересня. Справа № 761/7184/17 має розглядатися трьома суддями Апеляційного суду м. Києва: Рудниченком, Ігнатюком і Свіншицькою. Це Рудниченко, Ігнатюк та Свиншицька. Усі троє відомі громадськості ще з часів Революції Гідності. Згодом слухання у цій справі було перенесено на жовтень.

За повідомленнями OBOZREVATEL, члени забороненої партії ОПЗЖ оголосили про створення нової політичної групи у Верховній Раді. Її лідером є Юрій Бойко – той самий Юрій Бойко, що й до заборони РНБО.

Залишити відповідь