росіян та інших ворогів треба вбивати, просто вбивати – Залужний

0

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розповів про те, що на початку повномасштабного вторгнення Україна використовувала не тільки теоретичні знання, які ми мала до 2014 року, а й навички та досвід, здобутий за 8 років боїв. Про це він сказав у інтерв’ю виданню The Economist.

За словами Залужного, для українських військових війна почалася не в лютому 2022 року, а в 2014-му, а для самого головнокомандувача – в липні 2014 року.

“Я не мав жодної уяви, якою є війна у 2014 році. Я прочитав багато книжок. Я випустився з усіх академій з золотою медаллю, я розумів усе теоретично, але не розумів, що насправді означає війна. Але за 8 років, до 2022 року, і я, і військові зрозуміли війну ідеально”, – каже Залужний.

За його словами, на початку повномасштабного вторгнення Україна використовувала не тільки теоретичні знання, які ми мали до 2014 року, е й навички та досвід, здобутий за 8 років боїв.

“І найважливіший досвід, який ми засвоїли і який був із нами наче релігія – це те, що росіян та інших ворогів треба вбивати, просто вбивати. І найважливіше, що ми не маємо цього боятися. І це те, що ми робимо”, – наголосив Залужний.

Нагадаємо, раніше Залужний зазначив, що завдяки передачі Україні 300 танків, 600-700 БМП та 500 гаубиць Україна абсолютно реально зможе вийти на кордони 23 лютого.

Наразі в українського війська достатньо мобілізованих, тому пріоритетнішим є танки, бронетранспортери та боєприпаси.

Залишити відповідь