“За наївність Зеленського будуть платити наші солдати”, – патріоти з Харкова про нове перемир’я

0
“З 27 липня починається чергове, соте-двохсоте перемир’я. Воно нічим не буде відрізнятись за попередні. І результат цього перемир’я буде такий як завжди – смерті і поранення українських воїнів”

Про це йдеться у заяві патріотичного товариства “Фрайкор” з Харкова, розміщеного на Telegram-каналі організації, передає Еспресо.TV.

“За наївність Зеленського будуть платити наші солдати”, – наголошують харків’яни.

“Наш підрозділ на фронті бачив десяток різних перемирь і бачили кожний раз як вони закінчувались, інколи, навіть, не встигнувши початись. І в кінці все знов поверталось до ситуації, яка існувала до його оголошення.

Тим не менш це перемир’я має на меті примусити наших солдат до капітуляції адже обмеження які на них покладають раніше було важко представити. По суті солдати втрачають можливість вчасно та ефективно відповідати на ворожі атаки, а це означає, що втрати, які принесе це перемир’я будуть в рази вищими ніж раніше.

Наша влада і частина нашого суспільства ніяк не може зрозуміти, що війну можна закінчити або поразкою або перемогою – третього не дано. Ми завжди це розуміли, тому ми готові воювати до кінця і наші хлопці завжди відкривали і будуть відкривати вогонь у відповідь по противнику”, – зазначається у заяві.

Читайте також:  Кількість незадоволених діяльністю Зеленського українців зросла до 65%, – опитування

Залишити відповідь