За підтримки “Фонду Петра Порошенка” у Чернігові запустили виробництво захисних костюмів для лікарів

0
В ЧЕРНІГОВІ ЗАПУСТИЛИ ВИРОБНИЦТВО ЗАХИСНИХ КОСТЮМІВ ДЛЯ ЛІКАРІВ

В ЧЕРНІГОВІ ЗАПУСТИЛИ ВИРОБНИЦТВО ЗАХИСНИХ КОСТЮМІВ ДЛЯ ЛІКАРІВ

На виробництві побувала голова благодійного фонду – Марина Порошенко.У Чернігові запустили виробництво захисних костюмів для лікарів.

Комплекти відповідають найвищим сучасним стандартам. Виготовлятимуть їх на новому обладнанні, яке закупили завдяки кредиту “Міжнародного інвестиційного банку” та за підтримки “Фонду Петра Порошенка”.

На виробництві побувала голова благодійного фонду – Марина Порошенко. За її словами, ціна таких костюмів виробництва України вдвічі менша за імпортні. Вона зазначила, що компанія “Рошен” вже передплатила виготовлення 27 тис. таких костюмів, які будуть доставлені в лікарні Києва та інших українських міст.

“Сьогодні ми забираємо частину костюмів для лікарень Києва, Чернігова. І я хочу сказати всім медикам – ми поруч з вами у боротьбі з катастрофічною епідемією”, – сказала Марина Порошенко.

Зауважимо, від початку пандемії Фонд Порошенка спільно з компанією “Рошен” і волонтерами закупили понад 130 тис. захисних костюмів для медиків, 10 тис. антивірусних окулярів, понад 50 тис. високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тис. продуктових наборів для людей із вразливих категорій.

Допомогу отримали близько 200 медичних закладів. Сім’я Порошенків протягом 2020 року на боротьбу з пандемією коронавірусу вже витратила більше як 100 млн грн.

Нагадаємо, раніше Марина Порошенко розповіла, що медики в ситуації пандемії опинились без державного захисту.

Читайте також:  Найкращий митний брокер для розмитнення авто - Yevro Брокер

Залишити відповідь