Site icon FAKTY.org – важливі новини!

Замість садового будинку – багатоповерхівка: у Києві несанкціоновано зводять бізнес-центр | –

Мали побудувати приватну хатинку, а зводять бізнес-центр: у Протасовому Яру в столиці без погодження з сусідами та з порушенням будівельних норм прямо на підпірних стінах зростає багатоповерховий монстр. Чому ж органи архітектурно-будівельного нагляду ігнорують цю проблему? Розслідувала Наталія Дігтяр.

Замість садового будинку – багатоповерхівка: у Києві несанкціоновано зводять бізнес-центр |  -

Несанкціоновану споруду зводять у Києві, навпроти ЖК «Альпійський». Хоча мешканці житлового комплексу це будівництво не погоджували.

«Ми бачимо за документами, що вже відбулася реєстрація на БЦ «Альпійський», ми чудово розуміємо, що тут буде щонайменше 7 поверхів, і ми з цим категорично не згодні», – розповідає пані Яна.

До речі, у документах вказано, що на ділянці має бути приватний житловий будинок. Проте навіть недосвідченому в архітектурі зрозуміло, що це більше схоже на бізнес-центр. Що тут буде насправді – невідомо. Паспорт об’єкта зник. Хоча журналісти «у» й встигли його зафіксувати.

Паспорт об’єкта Фото: скриншот

Але і це ще не все. У це важко повірити, але будівлю зводять упритул до опорної стіни, яка утримує схил від зсувів, і впритул до проїзної частини. Наслідки такого будівництва для жителів району можуть бути фатальними.

Крім того, ця ділянка, як це прописано у Генплані Києва, взагалі належить до транспортної інфраструктури! Тож незрозуміло, як Держгеокадастр виділив цю землю під забудову. Можливо, представники забудовника просто не захотіли показувати знімальній групі дозвільні документи.

Згідно з реєстром речових прав, спільними власниками цієї земельної ділянки за адресою Докучаївська, 25 є двоє – Армен Варданян та Раїса Полончук. Однак землю вони передали в оренду товариству «БЦ Альпійський». Тобто фактично самі собі. Адже власники цієї фірми ті ж – Варданян і Полончук.

Коментарі

Exit mobile version