Зять Павлюка, тітка Столара екс-регіонали та корупціонери. Огляд команди Пальчевського

0

Андрій Пальчевський хоче пройти в Київраду силами досвідчених мажоритарників. Молода партія “Перемога Пальчевського” укомплектовується колишніми гвардійцями Вадима Столара , Олександра Омельченка, Леоніда Черновецького, які показали хороші результати на попередніх місцевих виборах.
До них додаються представники «Слуг Народу» з групи Іллі Павлюка.

Ми розібралися, з ким Андрій Пальчевський буде боротися за мандати в столичній раді і чиї інтереси представляють ці люди.

Загін господарників

В розпорядження редакції потрапили документи зі штабу “Перемоги Пальчевського”. Це начерки списку кандидатів в Київраду . Поки що в ньому не так вже й багато прізвищ. Десять з них – діючі депутати столичної ради, які успішно виступили на виборах 2015 року.

Показово, що поряд з прізвищем кандидатів в цій таблиці вказано кількість голосів, отриманих політиком на виборах п’ятирічної давності. У Пальчевського розраховують на те, що розкручені депутати стануть локомотивом, який потягне до ради нову партію.

Відзначимо, що всі депутати активно працюють на своїх округах і не перший рік сидять в залі засідань на Хрещатику, 36. Ось список, чинних депутатів, що висуваються від партії Андрія Пальчевського:

  • Антон Дрепін – представляє “Солідарність”, набрав 2133 голосів. Екс-директор КП “Київжитлоспецексплуатація”, а також колишній заступник директора КП “Автотранспортне підприємство КМДА”. Виходець з “молодої команди Черновецького”. Працював в банку Леоніда Черновецького, потім в комунальних підприємствах столиці.  Дрепіна називають протеже Вадима Столара. В 2014-му році Дрепін проходив у справі про привласнення коштів підприємства «Київжитлоспецексплуатація» в особливо великих розмірах при будівництві Театру на Подолі – підрядник виконав роботи на суму близько 300 тисяч гривень, а отримав 32 млн. Проходив, правда, як свідок, але злі язики кажуть – відкупився. З 2015 року і до цього дня очолює ТОВ «Київські міські проекти». У 2019 му році вже виступав підозрюваним у справі про шахрайство – незаконне виділення землі, в тому числі в рекреаційних зонах столиці. У пресі писали про те, що він допоміг приватній особі захопити комунальний пляж на Трухановому острові, де розташовується клуб «Південний берег Києва». Його дружина працює в Офісі Президента України радником, про що свідчить її декларація. Також там можна дізнатися про квартиру площею 153 м2 за 2 млн гривень (куплена в 2017 році), автопарк, 5 мільйонів акцій венчурного фонду «Моноліт» і годиннику Rolex за 300 тисяч гривень (куплені в 2019). Крім стану в мільйони гривень, Дрепін ще й отримує стипендію за навчання в КНТЕУ, а дружина – соціальні виплати від київського міського центру.
  • Сергій Майзель – депутат від “Солідарності”, 2238 голосів. Колишній директор КП “Київпастранс” та Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Пішов з транспортного Департаменту за власним бажанням у 2017 році на тлі кількох корупційних скандалів. На посаді гендиректора «Київпастрансу» пропускав засідання тимчасової контрольної комісії з питань вивчення заборгованості КП «Київський метрополітен» перед ТОВ «Укррослізинг» за 100 вагонів, поставлених 2009 року під 27% річних у доларах США.
    За кандидатурой Майзеля також стоїть Вадим Столар;
  • Олексій Новіков – представник команди Олександра Омельченка і його “Єдності”, набрав 3091 голос. Фігурант антикорупційних розслідувань, захищав від забудови озеро Качине, був побитий поліцією під час акції протесту громади проти будівництва АЗС на вулиці Ревуцького. Новиков нібито входив в орбіту заступника Черновецького Олеся Довгого, працював чиновником в сфері будівництва за часів Черновецького;
  • Лариса Дегтярьова – представниця “Солідарності” набрала 1969 голосів. Директор туристичної компанії “КійТревел”, до цього майже 10 років керувала ОСББ в Деснянському .
  • Вадим Онуфрійчук – йшов від “Солідарності” і набрав 1930 голосів. Досвідчений член “Партії регіонів”, що заперечує, працював заступником голови Деснянської РДА. Нібито представляє інтереси Сергія Льовочкіна і колишнього керівника ДУС Андрія Кравця;
  • Максим Шкуро – набрав від “Солідарності” дві тисячі вісімсот п’ятьдесят одна голос. Екс-глава Солом’янської РДА, у великій столичній політиці ще з 2006 року, коли пройшов в Київраду від БЮТ, але швидко перейшов до Черновецького. Нібито є людиною забудовника і нардепа Дмитра Андрієвського. Від 2014-го до 2018 року очолював Солом’янську РДА й цю державну посаду суміщав з депутатством у Київраді, тоді як це заборонено українським законодавством (ч. 3 ст. 10 Закону України «Про державну службу»).  З Шкуро пов’язана низка історій: він продавав державний басейн, йому ламали ребра, а одного разу він, випивши, розговорився з супутником в купе поїзда. Той записав діалог і представив на суд громадськості. Шкуро розповідав тому, що в РДА він «був цар і Бог», безкоштовно ходив навіть на ринок і по ресторанах, а в Кабміні він таких привілеїв буде позбавлений. При цьому у нього величезні земельні ділянки в Київській області і шикарний особняк. Також в Київраді працює його однофамільниця Ірина – головний спеціаліст відділу контролю виконання доручень управління з питань запобігання та виявлення корупції (ось вже іронія).;
  • Павло Тесленко – представник Омельченко набрав 1750 голосів. Був депутатом і від Катеринчука , і від “Партії регіонів“. Нескладно здогадатися, що у нього залишилися зв’язки з командою Черновецького.
  • Людмила Костенко – отримала 3171 голос, висуваючи від “Солідарності”. У 2014 балотувалася в Київраду від партії Олега Ляшка. У квітні цього року вскочила в скандал: її зупинила поліція за кермування автомобілем з вимкненими фарами. Надалі з’ясувалося, що водійка була у стані алкогольного сп’яніння. Костенко – тітка нардепа від ОПЗЖ Вадима Столара. Під час виборчої кампанії 2015 року вона відкривала дитячі майданчики, які облаштував тоді ще чинний народний депутат Столар із логотипом своєї громадської організації. У Верховній Раді 6-го скликання Костенко була помічницею Столара;
  • Олександр Пабат – набрав в рядах “Солідарності” 2904 голоси. Депутат Київради з 2002 року, син колишнього заступника міністра аграрної промисловості України Віктора Пабата. У Пабата найбільший автопарк серед депутатського корпусу, і величезний (майже 500 м2) будинок, крім двох квартир. Хоча ніхто не розуміє, звідки у нього таке майно, якщо бізнесу у нього немає. Найбільш логічне пояснення – тісний зв’язок з олігархами (що він всіляко заперечує) і синхронне голосування. У нього теж повно гучних історій, пов’язаних зі спробами звільнити земельні ділянки під будівництво ТРЦ.
  • Юрій Зубко – отримав разом з “Солідарністю” 2273 голоси. Один з топ-менеджерів “Київміськбуду”, що лобіює інтереси фірми.  Зубко збиралися штрафувати за лобіювання пільг на 10 млн гривень для «Київміськбуду» – будучи депутатом, працював керуючим справами підприємства, відповідно був зацікавленою особою. Також він лобіював проект закону про скасування пайових внесків для об’єктів збанкрутілої держкорпорації «Укрбуд», об’єкти якої зараз добудовує «Київміськбуд». Аргументував тим, що так вдома швидше добудують, і інвестори в квартири швидше заїдуть. Слід нагадати той факт, що син Зубко Георгій – заступник гендиректора з комерційної діяльності аеропорту «Бориспіль», а це постійні тендери і освоєння державного бюджету.;
  • Олена Антонова – в 2015 році від партії “Батьківщина” набрала 1060 голосів. Пов’язаний з екс -нардепом і бізнесменом Віктором Пилипишиним.
Читайте також:  "Уже святкує перемогу": активісти розповіли, як Пальчевський ліз п'яним в бійку в центрі Києва

Андрій Пальчевський (або його спонсори) роблять ставку на досвідчених депутатів, які працювали в сфері розподілу бюджету та будівництва. Соціологи пророкують партії результат в районі 4%, тому ці кандидати повинні всіма силами набрати необхідні голоси для подолання рубежу в 5%.

Нові обличчя Пальчевського

Незважаючи на те, що проект “Перемога Пальчевського” називають створінням Вадима Столара, далеко не всі його представники пов’язані з відомим столичним політиком. Є люди, які можуть бути пов’язані з Офісом президента.

Розглянемо так званих “безпартійних” кандидатів:

Дмитро Радченко – висувався від “Слуги народу” по скандальному округу №51 в Донецькій області. Дмитро, зять Іллі Павлюка якого ЗМІ називають “смотрящим за митницею” від “Слуги народу”; 

Віталій Логінов – раніше був членом БПП, безуспішно балотувався в нардепи та харківську облраду; 

Анастасія Батищева – голова столичної організації. Заявляє, що познайомилася з Пальчевським, бо живе недалеко від нього; 

Юлія Гречок – помічник нардепа від “Слуги народу” Оксани Гринчук . За інформацією наших джерел – дівчина племінника бізнесмена Іллі Павлюка. 

За нашою інформацією на моменті узгодження списку між Вадимом Столаром та Андрієм Пальчесвскім стався конфлікт. Нібито через апетити Іллі Павлюка Вадим Столар погрожував позбавити Пальчевського доступу до свого телеканалу Kyiv.Live . Крім цього, Столара можуть підтримати його колеги з ОПЗЖ, які володіють пулом каналів (112-й, НьюзВан та ЗІК), на яких Пальчевський часто виступає.

Якщо партія Польчевського (Столара, Павлюка) не пролетить повз вибори то в кращому випадку “Перемога Пальчевського”, якщо вірити соціології, заведе в Київраду 14-16 депутатів.

Судячи з усього – це будуть люди, про яких ми написали вище. Майже всі вони були при владі в місті в останні роки скоріш за все вони утворять коаліцію з фракцією ОПЗЖ.

 

Залишити відповідь