“Авторитарний ідіотизм” – найгірше, що могло статися з Україною в період епідемії коронавірусу

0
Про це написав народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Закрити, заборонити, штрафувати! Цей совок глибоко сидить в головах влади, незалежно від її прогресивності та новизни. Ще й посилаються на західні стандарти. Але, на відміну від цивілізованих країн, у нас з легкістю минають етап створення умов.

Штраф – крайня стадія. Там спочатку роблять все можливе, щоб людина його уникла. Не можна користуватися спортивними і дитячими майданчиками? Огородити їх поліцейськими стрічками. Так само можна «запечатати» лавки в парках, щоб там не сиділи і штрафувати не за прогулянки, які зміцнюють імунітет, а за пікніки і здерти стрічки. Штраф за вихід без маски? А де її взяти? Написи на аптеках “Вхід без маски заборонено” і “Масок нєт” стали прикладом безвиході”, – написав Ар’єв.

“Але при цьому в Києві вирішили, що стрічки дорого, а маски клопотно, та ухвалили… поставити камери вимірювання температури і роспізнавання облич. Ага, особливо тих, що в масках! А думки про заборону пересування на власному транспорті – це вже не тільки глупство, а й майбутня кримінальна справа за узурпацію влади і порушення 33-ої статті Конституції. Це дратує чимдалі більше. Ще трохи і люди розлютяться настільки, що ломбарди, куди влада після заборони на роботу пропонує людям нести з дому останні цінності, доведеться знову закривати і ставити посилену охорону”, – додав він.

Ар’єв зазначив, що “авторитарний ідіотизм” – найгірше, що могло статися в країні під час епідемії.

“Авторитарний ідіотизм – найгірше, що могло статися з країною в такий момент. І єдине, що суспільству наразі залишається, це масове обурення в соцмережах непродуманими заходами і диктаторськими замашками. А якщо не почують і не зрозуміють, доведеться вийти з віртуала – бо такими темпами вони феодалізм повернуть. По дурості”, – наголосив депутат.

Читайте також:  Канал Медведчука показал в прямом эфире российский "Аншлаг"

Залишити відповідь