Бізнес-центр замість дачі: у Києві активісти вимагають від керівниці ДАБК Попович перевірити незаконне будівництво | –

0

У столиці активісти ГО «Стоп корупції» звернулися до керівництва Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва з проханням звернути увагу на чергове незаконне будівництво. Про це з місця події повідомив Максим Томілов.

Фото:

«Ми хочемо донести до очільниці ДАБК Оксани Попович інформацію про незаконне будівництво за адресою вул. Докучаєвська, 25. Будівельне свавілля дійшло до того, що виник ризик знищення опорної стіни, яка утримує схили над Протасовим яром. Це може бути небезпечно для пішоходів, автомобілістів або взагалі може бути тимчасово перекритий рух вулицею, яка є важливою транспортною артерією міста Києва. Сьогодні ми звертаємося до керівництва Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю, адже ситуація вимагає негайної реакції з боку чиновників КМДА задля здійснення перевірки», – наголосив він.

Фото:

За словами Томілова, активісти зіштовхнулись із ситуацією, коли невідомі особи, які нібито зацікавлені у будівництві, стають на захист забудовника та здійснюють провокації та погрози. Зокрема, звучала погроза підпалити агітаційний намет.

У відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ звернення зафіксували.

У зверненні активісти перечислили порушення на будівництві Фото:

«Після опрацювання звернення на незаконне будівництво буде направлений інспектор задля обстеження місця порушення», – додав правозахисник.

Зазначимо, йдеться про будівництво в Києві за адресою вул. Докучаєвська, 25. Там розпочалося зведення бізнес-центру «Альпійський». При цьому цільове призначення ділянки – будівництво індивідуального житлового будинку, дачного будинку, а також їхнє обслуговування.

Раніше депутат Київради Ігор Мірошниченко заявив, що даний об’єкт може стати «черговою історією Білозір» та звинуватив у всьому провальну реформу ДАБІ та неефективний новостворений електронний кабінет.

Коментарі

Залишити відповідь