Битва за Авдеевку: обстановка обострилась, из-за больших потерь россияне перекидывают резервы и продолжают наступление

0

Битва за Авдеевку: обстановка обострилась, из-за больших потерь россияне перебрасывают резервы и продолжают наступление25 жовтня російське командування продовжувало штурмові дії по усьому периметру оборони Авдївки, і по вузькому коридору від села Красногорівка північнше міста. Російських піхотинців накривали з усіх видів зброї, противника добре проглядають. Росіяни провели ротацію та заміну вибитих штурмових підрозділів, і кинули у бій резерви. 

Усі атаки безпосредньо на Авдіївку підрозділи 110-ї механізованої бригади успішно відбили. 

Але обстановка північніше Авдіївки серйозно загострилась. 

Попри великі втрати російські штурмові  підрозділи північніше Авдіївки просунутись вздовж лінії залізної дороги, зайняли район шириною до 1 км, намагаючись розширити контрольований коридор і створити умови для зосередженя сил і подальшого наступу у напрямку Степове-Бердичі, та у напрямку промислової зони Авдіївського коксохимічного заводу. 

Це дуже серйозна загроза, яка потребує максимальної уваги. Ворог сподівається закріпитись у заводській забудові, і отримати плацдарм для заходу у місто.

Південніше Авдіївки російські війська продовжують атаки з метою захопити в районі села Опитне пісчаний кар’єр.

Оскільки темп втрат для російського угруповання під Авдіївкою неприйнятний, російське командування знімає з куп’янського напрямку значні сили, щоб продовжувати атаки пхоти. 

Авдіївка має набагато більше стратегічне значення для України ніж навіть Бахмут. Російське командування захоче показати за будь-яку ціну успіх саме тут. Тактична обстановка для знищення російських ударних з’єднань тут дуже вигідна. Але наші переваги треба реалізувати у повному обсязі. Зупинити російську піхоту має не кількість людей у формі, і не кількість різних підрозділів і прапорців на мапі, а якісно організовані, злагоджені та керовані свіжі частини. І усі такі резерви потрібні саме тут, щоб знищити росіян саме у вузькому коридорі, в який вони б’ються. Сподіваюсь, що усі необхідні резерви, які у нас є, будуть спрямовані у район Авдіївки. 

Читайте також:  Все усеяно телами оккупантов: появилось видео украинских позиций под Бахмутом

Обстановка в Авдіївці загострюється і тут йде битва, у яку ворог кидає основні сили, битва, яку ми при необхідному зосереджені своїх сил маємо усі можливості виграти. Але для цього потрібні швидкі, вчасні та системні дії, а не слова та побажання.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь