Час перейти з двовимірних малюнків до 3D-моделей

0

Якщо ви шукаєте спосіб створити тривимірну (3D) модель із двовимірного (2D) малюнка, ви прийшли в потрібне місце. З роками технологія перетворення 2D-креслень у 3D-моделі стає дедалі доступнішою, дозволяючи будь-кому легко створювати 3D-моделі з 2D-зображення. Серед інструментів для 3D-моделювання найбільш популярними є ZWCAD / ZW3D від розробника ZWSOFT та AutoCAD від Autodesk.

Почнемо з того, що дизайнери все частіше використовують 3D-моделювання внаслідок зростання популярності промислового дизайну. Тож будемо дивитись на можливості інструментів саме з цієї точки зору.

Завдяки двом основним перевагам програмного забезпечення ZW3D (від розробника ZWSOFT) дизайнери можуть працювати з ним. Він включає потужний імпорт даних, а також гібридне моделювання та пряме редагування. Ви можете легко відкрити файли DWG і DXF і зберегти в них задум дизайну, як-от шари, розміри та типи ліній.

Програмне забезпечення для проектування ZW3D дозволяє легко перетворювати 2D-креслення в 3D-моделі. Як перший крок, створіть 3D-каркас на основі 2D креслень. По-друге, ZW3D використовує потужну технологію обміну даними, яка дозволяє дизайнерам швидко та легко переробляти дані. Програма включає гібридне моделювання, а також пряме редагування, що дозволяє дизайнерам зосередитися на моделюванні. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете створити концепцію, а потім розробити готовий продукт із усіма функціями програми CAD/CAM.

Також ви можете використовувати робоче середовище 3D-моделювання AutoCAD, щоб перетворити двовимірний дизайн у тривимірну модель. Програмне забезпечення Inventor допоможе вам заощадити час на ручних завданнях і застосувати 3D-моделі для використання в подальших програмах. Використовуючи 2D-матеріали для малювання, ви можете створювати цифрові 3D-об’єкти та перетворювати свої ідеї на креслення .

Невід’ємною технологією 3D-моделювання також є 3D-друк. 3D-друк , також відомий як адитивне виробництво, — це процес, який використовує цифровий файл для створення тривимірних об’єктів шляхом накладання шарів на такі матеріали, як пластик, метал або навіть живі клітини. Це революційна технологія, яка швидко стала популярною у промисловості виробництва та створення прототипів, а також у галузі медицини.

Читайте також:  5 принципов работы компании «Флагман», которая предлагает юридическое сопровождение

3D-друк революціонізує спосіб проектування та виробництва продуктів, дозволяючи виробникам створювати продукти з новим рівнем складності та точності. Це також більш стійкий процес, оскільки він вимагає менше матеріалів та енергії, ніж традиційні процеси виробництва. 3D-друк має потенціал для революції в багатьох галузях, від споживчих товарів до медичних пристроїв, і, безсумнівно, стане головною силою у майбутньому виробництва.

FDM — це технологія 3D-друку, яка зазвичай використовується для пластикових деталей настільних комп’ютерів. Оскільки деталі, виготовлені за допомогою прямого лазерного спікання металу (DMLS), такі ж щільні, як і ті, що виготовлені за допомогою традиційних процесів виробництва металу, таких як механічна обробка та лиття, їх можна використовувати для створення прототипів і виробництва. 3D-принтер складається з кількох окремих компонентів. Якщо у вас відносно мало деталей, ви можете розглянути 3D-виробництво. Якщо обсяги починають наближатися до сотень, варто звернути увагу на інші виробничі процеси. Найкращий процес заснований на узгодженні переваг і недоліків кожної технології.

Але повернемось до ZW3D — це комплексне програмне рішення CAD/CAM, розроблене для всього процесу розробки продукту, від концепції до виробництва. Він пропонує потужне 3D-моделювання , дизайн форм і можливості обробки в одному інтегрованому, простому у використанні пакеті. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу ZW3D дозволяє користувачам швидко й точно створювати 3D-моделі, креслення та програми CAM за частку часу, який вимагається іншими системами. Його розширені функції та автоматизовані функції допомагають зменшити помилки при проектуванні та виробництві, а його комплексний підхід забезпечує послідовність у процесі розробки продукту.

ZW3D є чудовим вибором для будь-якої організації, яка шукає ефективне, надійне та рентабельне програмне рішення CAD/CAM.

Програма ZW3D дозволяє транслювати нерідні дані CAD з різних систем 3D-моделювання. Існує безліч доступних інструментів, які можна використовувати для проектування складних вузлів як зверху, так і знизу вгору. Окрім економії часу на загоєння моделі, деталі можна розділяти безпосередньо за допомогою розділених ліній або розділених граней.

Читайте також:  Штучний Інтелект змінює уяву про пошук даних

Існує понад 40 типів операцій обробки, які максимально спрощують роботу з усіма типами виробничих процесів. На додаток до широкого спектру інструментів перевірки та моделювання процес обробки є безпечним і надійним. Удосконалена технологія пост-обробки ZW3D Post перетворює дані про місцезнаходження фрези (APT-CL) у машинно-специфічні коди (GM-коди).

Для чого використовується Zwcad? Як наслідок, програмне забезпечення ZWCAD є інноваційним інструментом, який фокусується на оптимізації процесу проектування. Роль ZWSOFT у цьому процесі полягає в тому, щоб бути в курсі галузевих тенденцій і змін. Вони зможуть надати рішення САПР за допомогою експертів, якщо вони тісно співпрацюватимуть з дизайнерами. Це програмне забезпечення полегшить проектування складної геометрії в інженерії та дозволить легше та швидше запускати продукти у виробництво.

Ось  одеякі функції, що дозволяють ZW3D CAD/CAM-рішенню виділитися серед інших:

 • Користувач зможе досягти складного твердотільного моделювання . Завдяки оптимізованим алгоритмам дозволяє користувачеві виконувати точні розрахунки.
 • Крім того, механічну структуру вузла можна відокремити, що дає змогу користувачам переміщувати окремі компоненти для перевірки руху всієї збірки. Завдяки гнучким оновленням вузлів легше перевіряти рух усієї збірки, щоб зменшити кількість помилок і час виходу на ринок.
 • Слід зазначити, що дизайн продукту також прискорюється завдяки таблиці 3D BOM. Користувач може змінювати атрибути будь-якого компонента в цій таблиці та будь-яку форму. Тому дизайн продукту не тільки прискорюється, але й може бути налаштований.

Крім того, ZW3D існує у різних модифікаціях, що дозволить розробникам підібрати потрібний інструмент:

Lite CAD – Базова САПР

Standard CAD  – Продвинута САПР

 • Проектування конструкцій
 • Лінійний статичний аналіз (деталь)
 • Структурне моделювання (опціонально)

Professional  Mold Design – Продвинутя САПР

 • Проектування конструкцій
 • Лінійний статичний аналіз (деталь)
 • Конструкція прес-форми
 • Конструкція прес-форми
 • Структурне моделювання (опціонально)

Advanced  CAD – Продвинута САПР

 • Проектування конструкцій
 • Лінійний статичний аналіз (деталь і збірка)
 • Конструкція джгутів
 • Співпраця ECAD/MCAD
 • Проектування трубопроводів
 • Структурне моделювання (опціонально)
Читайте також:  Зустрічайте ZBrush 2023

2-Axis Machining CAD/CAV – Базова САПР з 2-осевим CAM

3-Axis Machining  CAD/CAV – Базова САПР з 3-осевим CAM

Premium CAD/CAE/CAM – Продвинута САПР

 • Проектування конструкцій
 • Лінійний статичний аналіз (деталь і збірка)
 • Конструкція електродів
 • Конструкція прес-форми
 • 2-осьовий кулачок
 • 3-осьовий кулачок
 • 5-осьовий CAM (опція)
 • Структурне моделювання (опціонально)

Чи Zwcad кращий за Autocad? Для порівняння: ZWCAD і AutoCAD задовольняють потреби користувачів за порівнянну ціну. Але на іхню думку, ZWCAD є найкращим варіантом, тому що має постійну підтримку продукту порівняно з іншими варіантами. Тож ZWCAD/ ZW3D можна вважати кращим завдяки постійному оновленю функцій і версій. Крім того,  у ZWCAD 2024 / ZW3D 2024 також приділяють особливу увагу співпраці та сумісності завдяки інтегрованому хмарному управлінню проектами, покращеному обміну даними та сумісності з іншим популярним програмним забезпеченням для дизайну. А ще ZW3D 2024 також пропонує передові інструменти аналізу та моделювання для структурного, теплового, динамічного руху та аналізу потоку. Залишились ще питання? Тоді звертайтесь до офіційного представника ZWSOFT (розробника ZWCAD 2024 / ZW3D 2024) – компанії Ідеалсофт.

Залишити відповідь