Чому брюки софтшел – це абсолютний хіт?

0

Брюк багато не буває: це аксіома як для чоловіків, так і для активних жінок. Можна купити такий виріб, який підкреслить стиль і зробить будь-який захід максимально комфортним. Завдяки чому штани софтшел стали хітом – розберемося просто зараз.

Давно підмічено: космічні та військові розробки поступово перебираються в життя звичайних людей, щоб зробити його кращим і простішим. Саме такою стала поява зручних тактичних штанів, без яких тепер не уявляють своєї діяльності не тільки військові та службовці ДСНС, а й:

 •       лижники;
 •       мандрівники;
 •       рибалки;
 •       мисливці;
 •       дорожні працівники;
 •       електромонтери;
 •       любителі активних прогулянок і відпочинку на свіжому повітрі.

То чому б і вам не купити штани софтшел?

Що таке штани софтшел?

Брюки софтшел – це одяг зі спеціальної мембранної тканини, яка забезпечує захист від вітру та дощу, дарує комфорт і свободу рухів людям, які виконують відповідальні завдання в польових умовах, а також тим, хто займається активними видами спорту і туризмом.

Штани не тільки захищають від негоди, а й дозволяють зберегти оптимальну температуру тіла, завдяки чому воно не перегрівається і дихає. Вони дуже легкі та мають чудовий крій, який можна регулювати по талії та на штанинах. А отже, вони не заважають активно рухатися.

Тканина софтшел: що варто знати?

Софтшел – матеріал із трьох шарів:

 •       зовнішній – волого- та вітрозахисний;
 •       проміжний – виконує роль легкого або щільного утеплювача (залежно від сезонності моделі), а також відводить вологу;
 •       внутрішній – м’який і гіпоалергенний фліс для зимових моделей, який забезпечує тепло та приємний контакт зі шкірою.
Читайте також:  Влияние инструментов продвижения на успех кампании в социальных сетях

Літні та зимові брюки софтшел

Різниця між основними моделями штанів софтшел полягає в їх щільності:

 • Літні штани слід носити, коли температура не опускається нижче +10°С. Вони виготовляються з двошарової тканини: поліестеру та приємної для тіла підкладки. Вони легкі й тонкі, але також не продуваються. При цьому паропроникна підкладка дозволяє тілу дихати.
 • Зимові штани рятують навіть від екстремальних температур. Такий виріб посилений мембранною тканиною та шарами легкого, тонкого утеплювача, який гарантує безпечне сидіння на снігу або перечікування шторму без наслідків. Льодяний дощ також не страшний завдяки надійному вологовідштовхувальному просоченню.

Зручний догляд

Здається, що тактичний одяг потребує значно більшої уваги, ніж будь-який інший. Насправді ж завдяки захисному кольору на брюках софтшел практично не видно плям. І навіть якщо вони є, їх можна легко відтерти вологою щіткою, не відправляючи штани у прання.

Виріб чудово тримає форму, не потребує прання при високих температурах і прасування, швидко висихає. Головне – сушити брюки на відкритому повітрі, просто розправивши. Так ви зможете зберегти всі властивості тканини і просочення.

Якщо всі ці факти – цікаві, привабливі та такі, що обіцяють вигоду від покупки, – ще вас не переконали, ласкаво просимо до каталогу інтернет-магазину «Моментум». Тут ви зможете детально роздивитися брюки софтшел, а перед замовленням – детально проконсультуватися стосовно моделі, яка вас зацікавила. І вона обов’язково стане для вас актуальною та улюбленою!

Залишити відповідь