Чому не можна голосувати за Притулу – блогер (ВІДЕО)

0

Я на протязі року досліджував кандидатів в мери,  робив висновки та ділився ними з глядачами. Тепер перед виборами підбиваю підсумки. Прийшла черга розказати про ще одного кандидата на посаду мера Києва.

Отже пройдемось по кандидату від партії «Голос» Сергію Притулі

Поїхали:

Ключові фактори на які варто звернути увагу це те:

По перше Притула балотується тільки на мера але не йде по списку своєї партії. Поясню. Наприклад в списку «Батьківщини» 1-м номером йде саме кандидат в мери Олексій Кучеренко, а наприклад від партії «Сила і Честь» на мера висунуто Ігоря Смішка який також іде 1-м номером в списку своєї партії. Це означає що вони збираються йди до Київради зі своєю Партією. Куди збирається йти Притула у випадку програшу незрозуміло. Він не депутат ВР щоб там залишитись. Отже висновок – Притула просто «вітринка» щоб завести в Київраду потрібних людей. Потім шоумен повернеться до своєї основної діяльності.

Родинні зв’язки:

Теща Сергія Притули та Віталія Хомутиника – Лілія Сопельник стала винуватицею страшної аварії на Дніпровській набережній у Києві, через яку постраждала дитина.
Анжела Печенізька, яка постраждала в ДТП перенесла 8 операцій.

Протягом року вона не отримує виплат на допомогу, а з Лілією Сопельник після ДТП жодного разу не зустрічалася. Тобто ніхто з родини Сопельник-Притула їй так і не допоміг.

У дружини Сергія є старша сестра Світлана. Вона одружена з мільйонером, ексрегіоналом і депутатом Віталієм Хомутинником –  довіреної особи Віктора Януковича. Багато років очолював “Молоді регіони”. У 2014 просував “диктаторські закони”.

59-річна Лілія Сопельник родом з Донецька. Батько дружини Притули родом з Росії, був членом партій “Трудова Україна” і “Партії регіонів”, також був помічником у свого депутата-зятя Віталія Хомутинника.

Читайте також:  Мобилизация в Украине – какие болезни являются основанием для признания непригодным, а какие нет – список – закон

Скандали

  1. Притула був спійманий на брехні з передвиборчим гаслом «Я тут живу». Виявилось що пару років тому він вже заявляв що живе в Бучі під час реклами одного з житлових комплексів. Тоді Притулі дорікнули, що за гроші він жити буде де, аби платили. А ще він просто переніс свій комерційний меседж в політику.
  2. Скандал з ремонтом в приміщенні видавництва УТОС. На початку літа Притула заявив що спрямовує 8000$ на ремонт приміщення видавництва УТОС після чого бригада яку направив Притула все в приміщенні розламала та зникла, через що заблокувала роботу видавництва, а підприємству довелося закінчувати ремонт за сій рахунок та влізти у величезні борги. Притула також зник до жовтня але через те що історія отримала розголос з’явився та пообіцяв закінчити ремонт.
    Також коли я розказав про ситуацію замість того щоб вибачитись, звинуватив мене у брехні.

Команда

Про команду притули я вже розповідав. Там багато взагалі невідомих людей, а з самих ярких це бізнес-партнер Тигіпка – Костянтин Богатов. Колишній член «Самомомочі». Потім був скандал після якого київську «Самопоміч» розпустили. Вони займались махінації з незаконним виділенням ділянок своєму однопартійцю Марченко. Дуже дорогих ділянок. Вони за це голосували в Київраді.

«Професіоналізм»

  1. Притула заявляв що футбольний клуб Динамо Київ треба передати в муніципальну власність. Тим самим показав що не знає і не розуміє пріоритети міської влади. Перетворення такого елітного футбольного клубу на муніципальний – це найкращий шлях його зруйнувати і поховати. До того ж, це десятки мільйонів доларів, які будуть витрачатись не на профільні міські цілі – замість витрат на соціальні потреби і розвиток інфраструктури.
  2. Заявив про бажання перенести столицю з Києва в інше місто
Читайте також:  Рекламу Верещук знову висміяли в мережі. ВІДЕО

Такі слова не лишили байдужими українців, особливо киян.

“Навіщо нам мер, який не любить наше місто?”

“То хай би і балотувався там, де йому подобається жити”

  1. Популізм в програмі. Наприклад. з ‘єднати так званий “Великий Київ” лініями швидкісної електрички і “легкого метро”.

Для початку – у нас немає своїх робочих систем “легкого метро”, щоб таке обіцяти. Ну і також – немає того самого ідеального “Великого Києва”, тобто – злагодженої воєдино влади в столиці і передмістях, щоб можна було координувати зусилля зі створення єдиної транспортної мережі. В принципі там вся програма складається з подібних обіцянок.

Також Притула підтримав депутата Святослава Вакарчука та заявив що Славко Вакарчук виконав свою обіцянку. Забувши, що Вакарчук не виконав більше сотні своїх обіцянок як депутат, про що я також робив розслідування.

Отже якщо вам потрібен некомпетентний мер – шоумен який не тримає своїх обіцянок, голосуйте за Притулу.

Ярослав Бондаренко

Залишити відповідь