Рейтинг Кличка вчетверо вищий, ніж у найближчого конкурента, - опитування "Рейтингу"

Рейтинг Кличка вчетверо вищий, ніж у найближчого конкурента, — опитування «Рейтингу». ІНФОГРАФІКА

Мер Києва Віталій Кличко випереджає найближчого конкурента на виборах учетверо — за нього готові проголосувати 38,7% киян.

Як передає FAKTY.org, про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг», опубліковані сьогодні.

Згідно з даними опитування «Рейтингу», за Віталія Кличка («Удар») готові проголосувати 38,7% киян, які визначилися і готові прийти на вибори.

Найближчий конкурент, Сергій Притула («Голос»), набирає вчетверо менше — 9,1%. За Олександра Ткаченка («Слуга народу») готові проголосувати 8,8%.

Четверте місце посів Андрій Пальчевський (самовисування) — 8,2%, п’яте — Олександр Омельченко (самовисування), 6,4%.

Віталій Кличко впевнено випереджає головних конкурентів у другому турі виборів мера: Кличко-Ткаченко — 47%-18%, Кличко-Притула — 48%-20%, Кличко-Пальчевський — 49%-19%.

Також, згідно з результатами опитування «Рейтингу», кияни високо оцінили дії міського голови Віталія Кличка в умовах загрози коронавірусу: 59% вважають, що він діяв ефективно. 47% вважають, що Президент Володимир Зеленський діяв ефективно. По 38% як ефективні оцінили дії МОЗ і МВС. Медичні заклади Києва і прем’єр-міністр Шмигаль отримали 35 і 26% відповідно.

Дослідження «Суспільно-політичні настрої киян» проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 4-7 квітня 2020 року. Аудиторія: мешканці Києва від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Добавить комментарий