Рейтинги афериста Пальчевського мітившего на крісло мера Києва виявилися фейком

0

Сьогодні авторитетна соціологічна група «Рейтинг» опублікувала дослідження , в якому чинний мер Києва, Віталій Кличко в чотири рази випереджає свого найближчого конкурента на виборах у мери столиці – Сергія Притули

Як відомо, вже більше, ніж півроку ще один претендент на пост мера Києва – Андрій Пальчевський намагається годувати киян лайном втюхівая через сайти-смітники znaj.ua і politeka.net свої псевдорейтинги, де у нього рейтинг трохи менше, ніж у Кличка. Зовсім трохи…

Псевдосоціологію Пальчевський замовляє у контор «роги і копита» наприклад останнє вкидання на politeka був від контори ГО “Центр громадського розвитку ” ІНТЕР-АКЦІЯ”. Як ви зрозуміли з абревіатурою ГО – це громадська організація, що має до соціології вельми опосередковане відношення. Це просто джерело для вкидань на смітниках Знай/ПОЛІТЕКА яких до речі недавно Facebook заблокував за використання ботоферми.

Контент на цих сайтах – суміш маніпуляцій, вкидань і технологій по нагону трафіку «майстрами заголовків». Загалом ці ресурси, які зараз активно займаються розкручуванням Пальчевського до реальної журналістики мають відношення таке-ж як вищезгадана контора – «роги і копита» до соціології.

Але це ще не все. Раніше Пальчевський користувався рейтингами і зовсім запоребріковой фейковий контори , яку юзает ОПЗЖ і її фронтмен Юрій Бойко. Але коли його кілька разів мокнул обличчям у випорожнення, робити це перестав. Тепер в хід пішли вітчизняні «псевдосоціологи».

Про Пальчевського вже написано чимало і мною в тому числі.

Як відомо саме він брав аналізи у претендента в президента Зеленського і зашкварілся з купою помилок і неправильною датою .

Також відомо, що він випускник ВУЗу, який готує кадри для російських спецслужб. Раніше він потрапив в скандал повісивши прапор країни-агресора у себе на будівлі клініки “Євролаб” .

Читайте також:  Рейтинг Кличка вчетверо вищий, ніж у найближчого конкурента, - опитування "Рейтингу". ІНФОГРАФІКА

Його зв’язки та діяльність підтверджують, що він працює на спецслужби країни агресора.

А нещодавно він потрапив у скандал з приховування позитивних результатів тестів на коронавірус. Після чого в його клініці «Євролаб» пройшли обшуки, а СБУ висунуло звинувачення Пальчевському в диверсії проти держави. Після чого з’явилася інформація, що в клініці Пальчевського знайдені докази, що підтверджують його фінансування російськими спецслужбами .

Загалом черговий провал російських спецслужб по імплементації свого агента в українську владу.

Докладна про Пальчевського в розслідуванні:

 Ігор Савчук

Залишити відповідь