Чому не можна голосувати за Притулу – блогер (ВІДЕО)

0

Я на протязі року досліджував кандидатів в мери,  робив висновки та ділився ними з глядачами. Тепер перед виборами підбиваю підсумки. Прийшла черга розказати про ще одного кандидата на посаду мера Києва.

Отже пройдемось по кандидату від партії «Голос» Сергію Притулі

Поїхали:

Ключові фактори на які варто звернути увагу це те:

По перше Притула балотується тільки на мера але не йде по списку своєї партії. Поясню. Наприклад в списку «Батьківщини» 1-м номером йде саме кандидат в мери Олексій Кучеренко, а наприклад від партії «Сила і Честь» на мера висунуто Ігоря Смішка який також іде 1-м номером в списку своєї партії. Це означає що вони збираються йди до Київради зі своєю Партією. Куди збирається йти Притула у випадку програшу незрозуміло. Він не депутат ВР щоб там залишитись. Отже висновок – Притула просто «вітринка» щоб завести в Київраду потрібних людей. Потім шоумен повернеться до своєї основної діяльності.

Родинні зв’язки:

Теща Сергія Притули та Віталія Хомутиника – Лілія Сопельник стала винуватицею страшної аварії на Дніпровській набережній у Києві, через яку постраждала дитина.
Анжела Печенізька, яка постраждала в ДТП перенесла 8 операцій.

Протягом року вона не отримує виплат на допомогу, а з Лілією Сопельник після ДТП жодного разу не зустрічалася. Тобто ніхто з родини Сопельник-Притула їй так і не допоміг.

У дружини Сергія є старша сестра Світлана. Вона одружена з мільйонером, ексрегіоналом і депутатом Віталієм Хомутинником –  довіреної особи Віктора Януковича. Багато років очолював “Молоді регіони”. У 2014 просував “диктаторські закони”.

59-річна Лілія Сопельник родом з Донецька. Батько дружини Притули родом з Росії, був членом партій “Трудова Україна” і “Партії регіонів”, також був помічником у свого депутата-зятя Віталія Хомутинника.

Читайте також:  Что такое 4G WiFi-роутер? Какие у него преимущества?

Скандали

  1. Притула був спійманий на брехні з передвиборчим гаслом «Я тут живу». Виявилось що пару років тому він вже заявляв що живе в Бучі під час реклами одного з житлових комплексів. Тоді Притулі дорікнули, що за гроші він жити буде де, аби платили. А ще він просто переніс свій комерційний меседж в політику.
  2. Скандал з ремонтом в приміщенні видавництва УТОС. На початку літа Притула заявив що спрямовує 8000$ на ремонт приміщення видавництва УТОС після чого бригада яку направив Притула все в приміщенні розламала та зникла, через що заблокувала роботу видавництва, а підприємству довелося закінчувати ремонт за сій рахунок та влізти у величезні борги. Притула також зник до жовтня але через те що історія отримала розголос з’явився та пообіцяв закінчити ремонт.
    Також коли я розказав про ситуацію замість того щоб вибачитись, звинуватив мене у брехні.

Команда

Про команду притули я вже розповідав. Там багато взагалі невідомих людей, а з самих ярких це бізнес-партнер Тигіпка – Костянтин Богатов. Колишній член «Самомомочі». Потім був скандал після якого київську «Самопоміч» розпустили. Вони займались махінації з незаконним виділенням ділянок своєму однопартійцю Марченко. Дуже дорогих ділянок. Вони за це голосували в Київраді.

«Професіоналізм»

  1. Притула заявляв що футбольний клуб Динамо Київ треба передати в муніципальну власність. Тим самим показав що не знає і не розуміє пріоритети міської влади. Перетворення такого елітного футбольного клубу на муніципальний – це найкращий шлях його зруйнувати і поховати. До того ж, це десятки мільйонів доларів, які будуть витрачатись не на профільні міські цілі – замість витрат на соціальні потреби і розвиток інфраструктури.
  2. Заявив про бажання перенести столицю з Києва в інше місто
Читайте також:  Народний депутат Ігор Молоток розповів про зміни виборчого законодавства перед місцевими виборами

Такі слова не лишили байдужими українців, особливо киян.

“Навіщо нам мер, який не любить наше місто?”

“То хай би і балотувався там, де йому подобається жити”

  1. Популізм в програмі. Наприклад. з ‘єднати так званий “Великий Київ” лініями швидкісної електрички і “легкого метро”.

Для початку – у нас немає своїх робочих систем “легкого метро”, щоб таке обіцяти. Ну і також – немає того самого ідеального “Великого Києва”, тобто – злагодженої воєдино влади в столиці і передмістях, щоб можна було координувати зусилля зі створення єдиної транспортної мережі. В принципі там вся програма складається з подібних обіцянок.

Також Притула підтримав депутата Святослава Вакарчука та заявив що Славко Вакарчук виконав свою обіцянку. Забувши, що Вакарчук не виконав більше сотні своїх обіцянок як депутат, про що я також робив розслідування.

Отже якщо вам потрібен некомпетентний мер – шоумен який не тримає своїх обіцянок, голосуйте за Притулу.

Ярослав Бондаренко

Залишити відповідь