Кандидат від ОПЗЖ – Олександр Кирій – вбивства, катування, політичні переслідування, афери (ВІДЕО)

0

Блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко на свойому каналі розповів про кандидата на місцевих виборах в місті Конотоп Сумської області від проросійської партії “Опозиційна Платформа за Життя”

“Продовжую розповідати про проросійські партії та кандидатів. І що цікаво. Звертає увагу що зазвичай ці кандидати є корупціонерами, «решалами» та звичайними бандюками. Тобто ми маємо вату та злочинців в одному флаконі.

В попередньому матеріалі я розказав про Шосткінського князька Володимира Пилипейка що балотується в Сумську облраду від партії ОПЗЖ. Зараз розповім про мій майже рідний Конотоп.

Як ми бачимо проросійська партія кума путіна ОПЗЖ при підтримці діючої зеленої влади, намагається взяти реванш та вести Україну в обійми країни агресора- росії. Грошей на це в них багато. Медійних ресурсів як ми знаємо також.

Як ОПЗЖшник Вовочка Пилипейко рулить в Шостці, так само Конотопі рулить також ОПЗЖшник, крімінальник колишній регіонал Олександр Кирій.

Отже почнемо з витоків:

Ще в далекому 2010 році на сайті «Україна Кримінальна» було оприлюднено звернення мешканців міста Конотоп які намагались звернути увагу громадськості до злочинної діяльності Олександра Кирія та його ОПГ в Конотопі.

В зверненні йшлося як регіонал Кирій під час виборів 2008-2009 чинив фізичну розправу над своїми опонентами з партії «Наша Україна».  При цьому його ОПГ під назвою «вокзальскіє» повністю контролювало всі органи влади та правоохоронців. Спостерігачі на виборах розповідали як банда Кирія спалювала бюлетені (смажила на них шашлики). А тих активістів які викривали бандитів вивозили в ліс били та змушували копати собі могилу як наприклад одного з активістів «Нашої України» Сергія Кухтика.

Сам Кирій неодноразово був засуджений за здирництво, крадіжки з квартир, та будинків.

Кирій звинувачується в умисному вбивстві, але зрозуміло, що місцеві правоохоронні органи не квапляться приймати рішення (відео). Також він тероризує та калічить конотопців. Наприклад як конотопського підприємця Віктора Ткача (https://youtu.be/JVixuNZZZuM)

Читайте також:  Пальчевського в черговий раз спіймали на брехні та маніпуляціях (ВІДЕО)

Кирій має дуже тісні зв’язки з російським криміналітетом, під час Революції Гідності він організовував доставку тітушок на «антимайдан».  А в 2014 році в рамках кримінального провадження в Кирія було вилучено паспорт громадянина РФії.

Також відомо, що Кирій підтримує тісні дружні стосунки з Михайлом Маміашвілі, вихідцем із Конотопа, який є доволі впливовою і відомою людиною в кримінальних колах Москви.

Навіть комунальне підприємство дитячо-юнацька спортивна школа названа ім. Маміашвілі.

Показово, що Кирій намагався завадити блокаді торгівлі з Росією та був ініціатором відкриття кримінальної справи проти тих хто блокував транспортне сполучення з країною-агрессором.

Отже ми бачимо, що персонаж відверто працює проти України ті відстоює інтереси країни-агресора.

А тепер розкажу безпосередньо про афери та махінації російського резидента та адепта партії «руского міра» – ОПЗЖ – Олександра Кирія.

Саме цікаве що показний патріот Артем Семеніхін який пару років після свого обрання мером мочив Кирія та викривав його злочинну діяльність, вже два роки як гівна в рот набрав. Про Кирія від популярного відеоблогера та «правдоруба» – ноль інформації.

А пояснюється це дуже просто. Семеніхі з Кірієм домовились утворивши злочинне угруповання яке пилить міський бюджет. Тільки за останній час міська влада на чолі з псевдопатріотом Семеніхіним віддала компанії Кирія ПП “Будстиль-ЛТД”  11 держзамовлень тільки по замовленням ремонтів від відділу освіти Конотопської міської ради.

Зачитаю

Капітальний ремонт покрівлі дитячої школи мистецтв по вул. Лісового, 10 в м. Конотоп
вартість 255 342,00 грн.
Переможець ПП “Будстиль-ЛТД”

Будівельні роботи, надання послуг з поточного ремонту паркану стадіону “Локомотив” по вул.Успенсько-Троїцька ,61 в м.Конотоп
вартість 79 441,20 грн. c НДС
Переможець ПП  “Будстиль-ЛТД”

Читайте також:  "Наш край" - проросійска партія, проект-сателіт ОПЗЖ", - блогер Бондаренко

поточний ремонт приміщення ДНЗ №5 “Сніжок” за адресою: Сумська обл., м. Конотоп, вул. І. Скоропадського, 61
вартість 45 494,40 грн
Переможець  ПП “Будстиль-ЛТД”

поточний ремонт покрівлі дитячого навчального закладу (ясла-садок) № 12 «Райдужний» за адресою: Сумська обл. м.Конотоп вул. Богдана Хмельницького, 53
Переможець ПП  “Будстиль-ЛТД”
вартість 159 999,60 грн

поточний ремонт паркану стадіону “Локомотив” по вул.Успенсько-Троїцька ,61 в м.Конотоп Сумської області
Переможець ПП  “Будстиль-ЛТД”
163 297,20 грн. c НДС   победитель

поточний ремонт із заміни віконних блоків НВК: ЗОШ І ст-ДНЗ
вартість 94 848,00 грн. c НДС
Переможець ПП  “Будстиль-ЛТД”

поточний ремонт стелі в актовій залі НВК: ЗОШ І ст-ДНЗ
вартість 51 588,00 грн.
Переможець ПП  “Будстиль-ЛТД”

поточний ремонт туалетів та роздягалень у спортивній залі гімназії
вартість 65 283,60 грн.
Переможець ПП “Будстиль-ЛТД”

поточний ремонт приміщення біля їдальні у СШ 2
вартість 57 916,80 грн.
Переможець ПП “Будстиль-ЛТД”

поточний ремонт туалетів у т.Мрія
вартість 199 869,60 грн.
Переможець ПП “Будстиль-ЛТД” 199 869,60 грн.

І це в той час коли Компанія Кирія  “Будстиль-ЛТД” знаходиться під кримінальною справою про привласнення коштів з дербюджету.

Згідно із даними ухвали Конотопського міськрайонного суду від 19 лютого 2019 року, ще у грудні 2017 року голова Бочечківської сільської ради уклав договір з ПП «Будстиль-ЛТД» про виконання робіт по будівництву міні-футбольного поля з штучним покриттям в селі Козацьке по вул. 40 років Перемоги, на загальну суму 1, 406 млн. грн. За даними слідчого, вартість одного квадратного метру цього футбольного поля обійшлася бюджету у більше ніж 1400 гривень. У той же час за даними ухвали суду про обшук, слідством встановлено, що ціна робіт значно завищена, «у тому числі встановлені такі цінові показники, як 900 грн., 600 грн., 300 грн. за 1 кв.м по виконанню аналогічних робіт» – йдеться в ухвалі суду.

Читайте також:  Вигідні умови кредитування

У зв’язку з цим ще 26 січня 2018 року було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.364 Кримінального кодексу України за фактом зловживання владою або службовим становищем. Наразі вже йдеться про привласнення коштів шляхом зловживання. Що цікаво, син депутата Кирія Олександр наразі обіймає посаду заступника сільського голови Бочечківської сільської ради.

І ще цікавий момент. Коли Семеніхин відновився на посаді мера через суд після того як депутати міськради виказали йому недовіру. Він звільнив всіх працівників міськради. А залишив тільки таку собі Дубовик Любов Іванівну, депутатку Конотопської міськради від Партії Регіонів 2010 (партія Кирія), депутатки Конотопської міськради від партії «Воля народу» 2015 (також партія Кирія), з вересня 2018 ця особа – керуюча справами виконавчого комітету Конотопської міськради, до цього багато років юрист Олександра Кирія та його довірена особа.

Ось така ОПГ з екс регіонала, бандита та адепта «руского міра» Кирія та псевдопатріота Семеніхіна утворилась в Конотопі.
Думаю не варто пояснювати чому не можна голосувати за цих персонажів.” – зазчив блогер

Залишити відповідь