Нога Деркача та технічні кандидати в мери Шостки (ВІДЕО)

0

Блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко на своєму каналі докладно розповів про вибори в місті Шостка на Сумщині:

“Сьогодні буду говорити знову про Сумщину та Шостку

Зараз в місті часто можна почути таку тезу: “Мером Шостки залишиться Микола Нога”

Давайте розберемося, чи так це.

Ні для кого не є секретом, що мер Шостки Микола Нога який балотується знову на пост мера від партії «Наш Край» це людина нардепа Андрія Деркача.

Про кремлівського агента, захисника московської церкви, КГБшника, Деркача я розповідав в одному з попередіх матеріалів.

Також я розповідав про партію «Наш край» яка майже повністю складається з колишніх «регіоналів», «вати», адептів «руского міра» та старих зашкварених корупціонерів.

Але повернемось до Шостки.

Скажемо Відверто – «сім’я» – як себе називає команда Деркача, яка влилася в «Наш край», взяла під політичний контроль Шостку і Шосткинський район.

Проте починаючи з 2017 по 2020 рік рейтинг незмінного мера Ноги почав помітно падати і на чергових виборах у 2020 році більшість шосткинців вже хочуть обрати іншого мера.

Безумовно позначається те, що місто знаходиться в депресивному стані, бюджети пиляються командою Ноги, нічого не робиться в комунальній сфері. А сам Нога виводить гроші в США і облаштовує там своє «сімейне гніздечко».

Розслідування про безбідне життя сім’ї Ноги в США я проводив місяць тому. Посилання залишу в описі до цього відео

Тепер трохи історії.

На виборах до Верховної Ради в 2012 році Нога програв Ігорю Молотку, тоді він не розрахувався з політтехнологами і організаторами мережевих каруселей, які, вели його кампанію.

Проблеми з боргами Ноги (сотні тисяч у.о.) взяв не себе (тобто купив) Андрій Деркач, через що і відбувається зараз їх тісна “співпраця” з утримання Ноги на посаді мера. Тобто Нога відпрацьовує.

Читайте також:  Петро Оленич - як київський чиновник допомагав російському бізнесу та незаконним забудовам (ВІДЕО)

Звичайно мер Шостки Микола Нога отримав команду від «сім’ї» поступово зміцнити позиції Андрія Деркача в Шосткинському районі, надавши можливість Деркачу безпосередньо представляти Шостку в верхньому ешелоні влади.

За їхнім планом в середині 2019 року, Нога приєднав села Ображіївка, Погребки і т.д. до Шосткинської громаді, які раніше входили до Глухівського виборчого округу Деркача.

Крім того, для посилення авторитету Деркача, мер виділив з Шосткинського бюджету на розвиток Ображіївкі і Погребкив два мільйони грн. Вдалий хід перед виборами за рахунок шосткинців чи не правда?

От і все. Деркач повноправний представник Шосткінщіни в ВР і Кабміні.

А після кремлівської спецоперації і публікації так званих «плівок» “Деркача”, з «компроматом» проти головного опонента нинішньої влади – Петра Порошенка, Деркач і зовсім безпосередньо став вхожий до пріпіздента.

Далі «сім’я» Деркача продовжує зміцнювати свою владу в Шостці розставляючи своїх людей на ключові позиції. Деркач звільняє з посади голови шосткінської райдержадміністрації Віктора Ждамірова і ставить свою людину з вотчини Деркача – Глухова – Вікторію Сокіл.

Ще одне посилення «сім’ї» – і Шосткинський район під їх контролем.

Що далі?

Тепер у Миколи Ноги є підтримка його «ядерного» електорату і адмінресурс. Кожен держслужбовець вже переконує своїх знайомих і підлеглих, що однозначно переможе Нога.

Тим часом Деркач для посилення своїх позицій на виборах починає виставляти відомих в народі технічних кандидатів з невеликим рейтингом, які всі разом будуть проти Ноги і таким чином розтягнутий розіб’ють голоси виборців. Кожен такий кандидат окремо, звичайно, не набере голосів більше, ніж сам Нога, а у реальних конкурентів відтягне.

Для цього у Деркача вирішили «поставити» на вибори досить велику кількість технічних кандидатів.

Читайте також:  Народний депутат Ігор Молоток розповів про зміни виборчого законодавства перед місцевими виборами

Отже «Наш край» і Нога підготували: Олега Романовського, Ольгу Шабельникову, Миколу Трофимця, Олену Попову (це все команда підгодованих Ногою маріонеток і залежних від нього людей)

Жоден з перерахованих кандидатів, як показують соцопитування не набере більше 3 – 7% голосів. Що і потрібно – голоси будуть розтягнуті і просто більшість піде Нозі.

Зараз Штаби Ноги і Деркача вже працюють і готують мережеві каруселі.

Микола Нога з міського бюджету вже оплачує свою піар-кампанію і під виглядом «Висвітлення діяльності влади» платить ЗМІ.

Туди ж, в догонку за довгим рублем вирушило і інтернет ЗМІ – Шостка-інфо з Андрієм Сурою.

Тепер по персоналіях:

Романовський, Трофимец, Попова, Шабельникова це просто “білий шум”, по півтори тисячі голосів не більше.

Андрій Ветоха не є людиною Деркача і схоже щиро бажає прибрати Ногу. Рейтинг поки приблизно рівний з Ногою.

Ще один не технічний «деркачівської» кандидат – Олександр Івченко, рейтинг також досить високий.

Проте завдяки технічним кандидатам, які були так вміло розставлені Деркачем, жителі Шостки роздадуть їм свої голоси і варто, якимось дивом, Нозі хоча б на пів відсотка випередити реальних опонентів і він стає знову мером.

Що робити, якщо ви хочете прибрати Ногу?

Не витрачайте свій голос на технічних і підставних кандидатів.

Шостка гідна змін!” – зазначає блогер

Залишити відповідь