Народний Депутат України Ігор Молоток відвідав Ромни та село Миколаївка

0
Народний Депутат України Ігор Молоток відвідав Ромни та село Миколаївка

Народний Депутат України Ігор Молоток відвідав Ромни та село Миколаївка

Нардеп України Ігор Молоток завітав у місто Ромни і мав честь привітати юних дзюдоїстів, учасників обласного чемпіонату та зазначити проблеми села Миколаївка Роменського району .

Ігор Молоток привітав юниих дзюдоїстів і учасників обласного чемпіонату  чим поділивсяна своєму офіційному сайті:

Сьогодні у Ромнах мав честь вітати юних дзюдоїстів, учасників обласного чемпіонату.Радію, коли діти обирають спорт, бо це шлях здоров’я, дисципліни, формування вольового характеру.Як спортсмен, добре знаю, що у дорослому життя спортивний досвід допомагає швидше досягати поставлених цілей і ніколи не пасувати перед труднощами.

Ігор Молоток також відвідав село Миколаївка Роменського району та зазначив проблеми:

Також відвідав село Миколаївка Роменського району. Основні проблеми – низькі ціни на сільгосппродукцію і високі «апетити» орендарів землі. Селяни зазначають, що положення можуть врятувати пільгові кредити для фермерів, але невеликим сільгоспвиробникам вони недоступні. У місцевій школі – кадровий голод. Є проблеми з підвозом дітей до школи – розбиті дороги і такий же шкільний автобус.

 

Читайте також:  Права на 60% сільскогосподарських земель держпідприємств отримають працівники, а також учасники бойових дій

Залишити відповідь