ДБР працює на Портнова? Чорновол двічі просила ДБР відкрити провадження щодо Портнова. Бюро відмовило

0

Державне бюро розслідувань відмовилося відкрити справу проти ексзаступника глави адміністрації президента Андрія Портнова.

Про це на сторінці у соцмережі Facebook написала в понеділок,  2 вересня, екснардеп Тетяна Чорновол.

“Державне бюро розслідувань засвідчило, що тепер працює на Портнова. Керівник ДБР Роман Труба відмовився внести до ЄРДР мої заяви про злочини Портнова. Хоча відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається (ч. 4 ст. 214 КПК України)”, – написала вона.

Чорновол додала, що раніше Труба “гарантував, що порушить кримінальні справи і перевірить викладені факти” щодо Портнова.

“Також нагадаю, що під час особистої зустрічі Труба виправдовувався, що ДБР порушило цілий букет політично замовних кримінальних справ по заявах самого Портнова, тому що не могло відмовити згідно КПК. Саме цим Труба пояснив порушення, наприклад, такої антидержавної кримінальної справи, де називається “злочином” …контрнаступ ЗСУ на Донбасі 2014 року, в результаті якого було звільнено 70 відсотків території Донбасу. На цій зустрічі я повідомила Трубу, що готую заяви про злочини Портнова. Він мені гарантував, що порушить кримінальні справи і перевірить викладені факти. Мої заяви стосувалися “узурпації влади” Портновим та його зловживання на державній посаді в інтересах комерційної структури”, – йдеться у повідомленні.

Чорновол також зазначила, що отримала відмову від ДБР двічі.

Читайте також:  Андрій Портнов. Маєток покидька який допомагав путіну розпочати війну перебуває під посиленою охороною нацполіції.

Залишити відповідь