Держреєстратор, який повернув права на «Херсонбуд» законним власникам, повідомив про тиск та погрози

0

Телефонне право по-херсонськи: наступного дня після повернення прав законним власникам у резонансній справі рейдерського захоплення ТОВ «КПД-5С», держреєстратора Фаріта Мустафаєва дзвінками і повідомленнями намагалися змусити «відкотити назад» реєстраційний запис. А згодом – звільнили з роботи. Чому резонансна справа «Херсонбуду» знову опинилась у полі зору журналістів? Дивіться у сюжеті Марії Шевель.

Ці повідомлення потрапили до рук журналістів.

«Це з приводу твоєї реєстрації «КПД-5С», ТОВ. Телефонував Григорій Галковський – заступник обласної юстиції. Заступник з реєстрації. Щодо цієї юридичної особи великі неприємності… Радили анулювати вчорашню реєстрацію», – йдеться у листуванні.

Мустафаєву “радили” анулювати реєстрацію Фото: скріншот

З наданих скриншотів видно: посилаючись на заступника керівника територіального управління юстиції Григорія Галковського, реєстратора попереджають про великі проблеми і наполегливо «радять» скасувати внесені реєстраційні дії. Та й сам заступник намагався додзвонитися до пана Мустафаєва наступного дня.

Ще більше про новини Дніпра!

«Я не можу нічого коментувати з приводу Мустафаєва… Я не можу впливати на його дії, на дії реєстраторів, тому що з 2016 року Мін’юст позбавлений права реєструвати бізнес. Я навіть не знаю, чи він працює, чи його звільнили. Кому потрібна людина, державний реєстратор, який не має доступу до реєстрів? Ви б тримали цю людину на роботі? Як він може свої виконувати функціональні обов‘язки, не маючи доступу до державних реєстрів?» – заявив журналістам сам заступник начальника міжрегіонального управління у Херсонській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Григорій Галковський.

Григорій Галковський Фото:

Нагадаємо, вже третій рік херсонська поліція не передає до суду провадження проти осіб, причетних до рейдерського захоплення «Херсонбуду», за яким, як з’ясував «», стоїть колишній мер Володимир Сальдо. Натомість органи демонструють неабияку швидкість при врученні підозри реєстратору, який виконав рішення Верховного Суду і повернув права на «Херсонбуд» засновникам.

Читайте також:  Мисак Хидирян. Почему тесно связанный с Россией конвертатор спокойно ведет бизнес в Украине и не боится санкций СНБО?

Відповідні реєстраційні дії здійснив державний реєстратор Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Фаріт Мустафаєв. Фактично, він реалізував рішення вищої судової інстанції. Утім, згодом, окрім погроз у Вайбері, отримав підозру і був виключений з лав державних реєстраторів.

Читайте також статті про новини Дніпра на сайті “”!

 

Залишити відповідь