Для кого конкурс пане Рябікін? Володимир Григор’єв очолить Одеську митницю – посаду придбав йому Ігор Калєтнік, ціна питання 2 млн доларів

0

В нашій державі проходить завершальна фаза оголошеного конкурсу на зайняття вакантних посад начальників регіональних митниць. Цікаво та надзвичайно прикро, що Голова Державної митної служби України Павло Рябікін на займаній посаді абсолютно не став новатором – він, як і його попередники банально та цинічно продає високі державні посади в очолюваній структурі.

Все за принципом: “не можеш побороти корупцію – очоль її”. Та й суми за посади, які отримує Рябікін, явно відбивають у нього навіть найменше бажання очистити Державну митницю від схематозів.

Голова Державної митної служби України Рябікін Павло Борисович

А найцікавіше і водночас найбезглуздіше є те, що Павло Борисович Рябікін на відміну від своїх попередників – продає митницю по частинах і як кажуть “з потрохами”. Тобто, він як Голова Держмитслужби просто ріже державну структуру як торт і роздає ласі шматки всім, хто принесе йому цінний “подарунок” у вигляді зелених американських банкнот. І чим більший “зелений дарунок”, тим кращий шмат “пирога” у вигляді тієї чи іншої митниці виділяє пан Рябікін.

2 мільйони доларів США – ціна посади Начальника Одеської митниці, а заразом її в цілому.

З поміж інших, зараз триває конкурс і на посаду Начальника Одеської митниці – однієї із найбільш прибуткових в нашій державі. Тобто, вона є одним з найбажаніших “штатків пирога”, який зараз активно роздає-продає Павло Рябікін. Охочих очолити цю митницю чимало, точніше – 28 кандидатів, і це при окладі всього 18 тисяч гривень і з цілою горою обов’язків.

Будемо відверті і об’єктивні: 18 тисяч грн і плюс певні надбавки – це на даний час в Україні не являється чимось надзвичайним. А тепер уявіть собі, що за посаду із цим окладом заплатили гастрономічні 2 мільйони доларів США, і це у гривні – 55 мільйонів. Нескладні обчислення дають зрозуміти, що сума яку заплатили за посаду Начальника Одеської митниці дорівнює 255 рокам перебування цієї людини на посаді, тобто 2 мільйони доларів людина отримає – якщо пропрацює там 255 років.

Читайте також:  На Донеччині чоловік забив на смерть дружину цеглиною на очах 13-річної доньки (фото) | СтопКор - корупція, хабарництво, компромат, останні новини

А тепер уявіть, що творитиметься на цій митниці?!…

Добре, перейдемо до найцікавішого – хто ж цей щасливчик, який очолить Одеську митницю? І хто його щедрий меценат?

Справа на фото Володимир Григор’єв, екс начальник Київської та Південної  митниць. Зліва: добре відомий, одіозний регіонал, комуніст, екс Голова  Державної митної служби України – Калєтнік Ігор Григорович. Ця парочка одіозних митників невпинно, пліч-о-пліч, грабували Україну у часи Януковича, а тепер вони повертаються.

Справа в тому, що саме Володимир Григор’єв вже як постфактум – очолить Одеську митницю. Спонсором його просування являється саме Ігор Калєтнік, який і за 2 мільйони доларів вирішив це питання із Головою митної служби Павлом Рябікіним. Хто думає, що це жарт – чекати залишилось недовго, адже в найближчий час Рябікін об’явить переможцем у конкурсі на пост начальника Одеської митниці саме Володимира Григор’єва. Тільки питання: для чого конкурс, якщо вже все вирішено, точніше куплено???

Володимир Григор’єв весь свій трудовий шлях був контрабандною “кишеню” Ігоря Калєтніка, і разом вони обкрадали державу на колосальні суми, що й зараз збираються продовжити. Якщо точніше, то без Калєтніка не було і не буде Григор’єва. Разом вони звісно трудились і на благо президента-втікача Віктора Януковича. Останній до речі, навіть присвоїв ГРИГОР’ЄВУ Володимиру Анатолійовичу –  спеціальне звання державного радника митної служби 2 рангу. І от зараз Григор’єв очолить Одеську митницю – а як же Закон про люстрацію? Що все уже – наочищались? Чиновники Януковича знову будуть грабувати Україну???

 

Сам Ігор Калєтнік уже практично рік як в Україні, а у 2014 році він як і багато слуг Януковича втік до Російської Федерації. Також варто зазначити, що він був одним із тих хто голосував за «диктаторські закони 16 січня» 2014 року, проте в останній робочий день Юрія Луценка на посаді генпрокурора кримінальне провадження проти нього було закрите, і це також викликає багато питань…

Читайте також:  Кінець епохи кумівства: оприлюднені докази родинних зв’язків нардепа Тищенка і помічника президента Єрмака

Але якщо Калєтнік вже давно в Україні, то чому лише тепер він вирішив поставити свого начальника Одеської митниці Григор’єва? Чому не зробив цього раніше?

У пeріoд “правління” Калєтніка нa різних пocтax митниці, свою активну діяльність розвинув Вадим Альперін – «Хрещений батько, король одеської контрабанди». Між собою вони непогано ладили. Сьогодні ж проти Альперіна введено санкції РНБО – він у списку десяти «лідерів» контрабанди. А як в народі говорять – “святе місце порожнім не буває”. От і Калєтнік взявся за справи, а що може бути кращим – чим свій, ручний Начальник митниці яким буде Володимир Григор’єв, і за якого регіонал-комуніст виклав 2 мільйони доларів хабара???

Володимир Григор’єв – новий начальник Одеської митниці, Ігор Калєтнік – його керівник і голова всіх майбутніх схематозів…

Питання до Президента Володимира Зеленського: санкції РНБО для чого – “щоб поміняти шило на мило?”. Як ми всі розуміємо: “від перестановки доданків – сума не міняється”… Так і при Калєтніку-Григор’єву – сума вкрадених в держави мільярдів також не зміниться, та й це в кращому випадку. Бо цій парочці вже як мінімум потрібно вкрасти 2 мільйони доларів за проплачену Рябікіну посаду начальника Одеської митниці…

 

 

Залишити відповідь