Дроны для Авдеевки будут: мэры Днепра, Львова и Киева мгновенно отреагировали

0

Дроны для Авдеевки будут: мэры Днепра, Львова и Киева мгновенно отреагировалиИнформирую о реакции всех государственных деятелей на критическую ситуацию в наших войсках в Авдеевке из-за отсутствия системных поставок дронов.

Далее текст на языке оригинала

Дуже приємно відзначити, що мери трьох украінських міст, проявили державне мислення та відреагували миттєво, хоча міста у жовтні були позбавлені доходів від військових податків:

  1. Мер Дніпра Борис Філатов передав 110-й механізованій бригаді 40 квадрокоптерів Аутел-4 та передає найближчим часом 200 fpv-дронів. (Раніше Філатов після початку російського наступу передав в Авдіівку 50 дронів з тепловізором).

  2. Мер Львова Андрій Садовий передав 110 fpv-дронів 110-й механізованій бригаді.

  3. Мер Київа Віталій Кличко передав в Авдіівку 100 fpv-дронів 47-й механізованій бригаді.

Друг мера Артур Палатний передав 100 fpv-дронів та станцію управління 110-й механізованій бригади. У коментарі Кличко додав, що місто Київ раніше перерахувало командуванню сил логістики ЗСУ 600 мільйонів гривень спеціально для закупівлі дронів, і не розуміє, чому дрони не постачають у війська.

(Усі мери дуже здивовані, що попри те, що центральна влада вилучила у міст 40 мільярдів гривень податку на доходи від військовослужбовців потреби в дронах все одне влада не закриває і все одне армія залежить від послаблених місцевих бюджетів).

  1. Виробник fpv- дронів “Дикі шершні” передав 110-й бригаді 20 fpv-дронів.

  2. Військове командування сьогодні направило у 110 та у 47 бригади 69 квадрокоптерів типу Аутел та Мавік-3т з тепловізором, а також 8 Мавік-3 з денною оптикою.

Це важливий крок уперед. Раніше ніяких поставок дронів основних типів від держави до Авдіївки не відбувалось протягом місяця. Добре, що це змінилось.

Очікуємо нових поставок до Авдіївки, у тому числі fpv-дронів від держави. Все це будемо висвітлювати.

Читайте також:  Україна отримає від Британії ракети, які дозволять протистояти Росії на морі, - посол

Щиро дякую усім небайдужим людям за швидку реакцію та допомогу.

Дуже дякую усім людям у фейсбуці, хто лайкнув та розширив повідомлення про проблеми з дронами в Авдіівці. Українська спільнота та громадська думка допомагають вирішити дуже складні та дороговартісні питання.

Буду і далі це питання висвітлювати.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь