Фак тобі, а не екзитпол: у Прилуках проводять фейкові соцопитування | –

0

Показала «фак». Так на запитання про її діяльність відреагувала представниця соціологічного центру «Стратегія РОСТ». Дівчину біля виборчої дільниці у Прилуках помітили активісти ГО «Стоп корупції». Вони з’ясували, що за проведення фейкового опитування дівчина отримує 1000 гривень. Раніше на іншій дільниці у Прилуках активісти познайомились із хлопцем, який представляв цю ж компанію «Стратегія РОСТ». Він зізнавався, що знайшов цей підробіток в інстаграмі і отримує за роботу 600 гривень.

Дівчина замість соцопитування показує середній палець. Фото: .

Зазначимо, що опитування соціологічного центру «Стратегія РОСТ» з’являються лише під час виборчих кампаній.

У 2008 році «Стратегія РОСТ» «спалилась» на джинсі. Ця назва фігурувала у джинсі регіонала Валерія Борисова у газеті «Факти», де той просував ініціативу створення будинкових комітетів як альтернативу чинній владі.

Директор ТОВ «Стратегія РОСТ», за даними Єдиного державного реєстру, — Валентин Ходулін, у 2012 році — довірена особа кандидата в депутати на окрузі №213 та керівника штабу Партії регіонів у Києві Валерія Борисова.

Коментарі

Читайте також:  Старі часи повертаються? Колишній “силовик” епохи Януковича здійснює рейдерське захоплення відомої агрокомпанії

Залишити відповідь